Markės
Jūsų patarimas - kitam sprendimasRašykite atsiliepimus, patarkite kitiems Autoasas.lt lankytojams, o mes jums dovanosime numerių rėmelius! Plačiau

Atsiliepimai (8186)

2023-06-04
9-5 2007 sedanas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas, edrvus, pigus.
Elektronikos bei variklio gedimai, korozija.
Po 4 metų eksploatavimo, galiu pasakyti, kad nėra blogas. Turėjome 2.2 TDi, triukšmingas, tačiau nedidelės kuro sąnaudos. Interjero kokybė 50/50, medžiagos labai greitai nudyla, daug plastmasės. Elektronika silpna vieta, labai sodina akumuliatorių, dažnos problemos. Variklis galingas, turi traukos, tačiau turėjome smulklių gedimų. Iš dalies tikrai neblogas automobilis, tačiau reikalauja ypatingos priežiūros, pasitaikė korozija.
Pilnas atsiliepimas...
Robertas | 2023-06-04
Patikimiausias ir praktiškiausias vidutinio dydžio krosoveris
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, degalų sąnaudos, priežiūros išlaidos neblogos, patikima pakaba, išvaizda manau viena geriausių tarp visų konkurentų
Dinamika, garso izoliacija vokiškų automobilių lygio nesiekia
Ši Kia jau 6 metai mūsų šeimoje, per tą laiką ir 140 000 km jokių baisių problemų nepateikė. Man asmeniškai minusas vienas – variklio dinamika, bet tai yra krosoveris ir gan nemažas, tad ko norėti. Ne lenktyninis automobilis ir ne BMW su trilitriu varikliu. Toks didesnis gedimas – tai katalizatorius prie 80 000 km užsikišo ir iškeliavo į šiukšlių dėžę. Sakyčiau priežastis prastas kuras? Nes neįsivaizduoju kodėl taip trumpai tarnavo. Šiaip nuolat variau patikrinimus į atstovybę plius kas 7500 km pats keičiau tepalus – dažniau nei rekomenduojama. Buvo pakabos remontų, tai natūralu, aišku visos besidėvinčios detalės. Šiaip patikimas automobilis, negaliu skųstis. Nebuvo tokio įvykio, kad būtų pavedęs, nuveždavo visur kaip priklauso. Ir į sodą, ir į darželius, galima sakyti su šiuo automobiliu pasistačiau namą. Atkreipkite dėmesį, kad į automobilį telpa europaletė. Apskritai fantastiška mašina.
Pilnas atsiliepimas...
Rasa | 2023-06-03
Raketa ne automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizda išskirtinė, padori dinamika, valdymas ypač asfaltuotu keliu puikus, konstrukcijos kokybė, garso izoliacija
Priežiūros kaina
Su šiuo BMW man buvo kaip meilė iš pirmo žvilgsnio. Gražios formos priekiniai žibintai suteikiantys automobiliui dinamiškos išvaizdos, supaprastintų formų kėbulas ir stipriai išvaizdą pakeičiantis M paketas – niekada nenustosite mėgautis šio automobilio dizainu. Sėdęs prie vairo supranti, kad tai itin dinamiškas automobilis, gana talpus, pasižymintis puikiomis vairavimo savybėmis! Ergonomiškas ir stilingas interjeras, puiki įranga. Priekaištų variklio darbui niekada nebuvo, veikia kaip laikrodis. Automobilis traukia žvilgsnius, todėl mano BMW visada tinkamai prižiūrėtas, nuplautas ir techniškai tvarkingas. Žaismingas, drąsaus dizaino, dinamiškas ir tiesiog puikus automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
Mindaugas | 2023-06-02
Sportage 2.4 GDI Benzinas AWD
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nebrangus išlaikymas, manevringas, talpus ir pakankamai gražus ir šiolaikiškas
Prasta garso izoliacija
Labai gera ir praktiška mašina. Pirkau iš Amerikos silpnai daužtą, variklis 2,4 GDI paprastas variklis, galima įdėti dujas, traukos užtenka, 1,6-2l su automatinė pavarų dėžę man truko galios, tai 2,4 pats tas su sąnaudom ir miesto automobiliu. Maniškė 4 varomų ratų snieguotos žiemos grįžo o mieste su nevalytais keliais niekur neužstringu ir ant kelio blogomis oro sąlygomis kaip priklijuota, puikus miesto visureigis, nedidelis, ekonomiškas, manevringas ir pravažiuojantis bet kru ir bet kada. Pravažiavau jau 32 000 kilometrų - Jokių nusiskundimų ne dėl važiuoklės, nei dėl variklio, nei dėl salono. Taip salono kokybė galėtu būti geresne – plastiko daug. Degalų sąnaudos važiuojant 90-110km/h greičiu nuo 8-9/100km. Sėdynės patogios ir galvos atlošas kaip pagalvė - daug laiko tenka praleisti prie vairo tai nesijauti pavargęs. Puikus šeimos narys Tikrinti autoservise, pirkti su nedidele rida
Pilnas atsiliepimas...
Andrius | 2023-06-02
Honda jazz 2005
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas, erdvus, talpus ir manevringas
Trūksta galios užmiestyje, kietoka pakaba, nesandarus kėbulas.
Trumpa apžvalga apie džiazuką eksplotuojant du metus. Pravažiuota ne tiek ir daug apie 20 tūkst km. Na tiesa pasakius nežinau ar rekomenduočiau, pirkau važinėta daug metų Lietuvoje, todėl kėbulas jau pavargęs, nusipirkus teko valyti drenažus nes skendo grindys, atsarginio rato vietoje taip pat kaupėsi "prūdas" leido vandenį pro bagažinės kampų suvirinimo siūles, vėliau teko remontuoti rankinį stabdį, keisti trosą, suportus galinius ir kreipiančiūjų komplektą. Šį pavasarį pildžiau kondicionierių. Dažnai durniuoja centrinis užraktas, tad raktelių ant sėdynės salone ar dar kur vidui nepalikinėti nes užsirakins, kai užplauks. Važiuoklė ir variklis lyg ir tvarkoj viskas, pašilus truputį pulsuoja, manau reikės pasikeisti žvakes. Pasikeisti H4 lemputę ir gabaritus kosmosas, prieiti įmanoma neardžius faros tik nusiėmu priekinio rato apsaugas po arkomis, tad ne pati maloniausia procedūra viską aprgaibom daryti užkišus ranką. Kuro sąnaudos nedidelės. Iš pliusų galima paminėti manevringumą, labai patogu parkuotis ten kur mažai vietos, pasisukimas fantastiškas. Neinformatyvus galas ir priekis, sunku nuspėti kiek dar galima artėti. Važinėjimas mieste smagus, automobilis guvus, greitai įsivažiuoja, galios trūkumas jaučiasi trasoje užmiestyje, ties 110kmh visa ekonomija baigiasi. Labai didelis privalumas sėdynių galinių sulankstymo galimybės, vietos gale bagažinėje užvertus sėdynes atsiranda neišpasakytai daug, susikrausi viską ko tik reikės, net ir didesnių gabaritų daiktus. Sėdynės patogios sėdėsena kaip minivane, valdymas patogus, viskas po ranka daug vietos viskam susidėti. Visas blogybes būtent tai ir atperka. Jeigu vis tik ruošiatės pirkti honda jazz, pirkite ne senesnius kaip 2005 metų, atidžiai tikrinkite ar nesupuvus, ar nesirenka vanduo salone po kilimėliais ir atsarginio rato vietoje. Patarimas nepirkti važinėtos Lietuvoje, nes geru kėbulu rasti praktiškai neįmanoma. Remontuotas rankinis stabdis, keistas trosas, keisti suportai, kreipiančiųjų komplektas, valyti priekinio stiklo vandens nubėgimo drenažai, sandarinti bagažines kampai, virintas duslintuvas. Kaip ir minėjau pasižiūrėt ar nesurudijusi labai, ar nesirenka vanduo po kilimėliais ir bagažinėje atsarginio rato vietoje.
Pilnas atsiliepimas...
Tomas | 2023-06-01
Nelaimė ant ratų BMW 5 3.0 dyzelinas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas
Nepatikimas. Genda viskas
Jei trumpai tai - Nelaimė. Tuos žmones kurie sukūrė šį šū… ant laužo. Čia ne auto, bet nesibaigiantis stresas. Genda viskas. Aš į servisą važiuodavau kas mėnesį ar kas du. Jau meistrai juokdavosi, kad abonentinį mėnesinį mokestį jiems moku. Pardaviau šią nelaimę. Nors reikėjo sudegint. Nes dabar kitas žmogus kankinsis. Nusipirkau Lexus. Pagaliau niekas negenda. Jaučiuosi ramus. Žmonės!!! Ne tai kad nepirkit šio BMW. Bėkite nuo jo kuo toliau!
Pilnas atsiliepimas...
Tomas | 2023-05-29
Puikus auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Vieni pliusai, neskaitant ziemos
Pagal kaina ir kokybė - neturi vasarą. Žiema priekinė apsauga valo sniegą, reikia nusiimti.
Pirkti 2013-3015 metu, naujesni turi problemų, nebent nuo 2018-2019 m. Vasarą nuvaziuojamas atstumas 60-75km. (15-17kwh/100km), žiema (kai dideli šalčiai) 30-37km su ijungtu sėdynių šildymu ir vejuku. Jei vien benzinu, tai valgo 7-8ltr žiemą. Puikus pirkinys, žmona neatsidziaugia, startavus nuo sankryžos dauguma auto pasilieka uznugary. Pirkti tik pilniausios komplektacijos su oda arba versta oda, juostų palaikymu ir įspėjimu prieš susidūrimą. Tinkanti mūsų klimatui, skardos nerudija. Kas nori, gali įsidėti dujas, tik nemanau, kad verta. Perkant žiūrėti istorija, nepirkti su dideliu dauzimu. Mano auto parvarytas iš USA 2020, tai visi reikalingi aptarnavimai daryti USA ir su nedideliu dauzimu į galą ir tik 90k rida. Tikrai vertas dėmesio auto, nes turi ir vidaus degimo variklį, esant poreikiui, ir kainos jų geros. Tikrai dar neplanuoju persėsti i pilnai elektrinį, bent su 60kwh baterija ir mokėti €40k tikrai neverta, čia tegul įmonės perkasi, kad susimažintu pelnus. Pagal sunaudojama kWh/100km patenka į trejetuką ekonomiskiaisiu elektromobiliu. Na daugiau problemų su ja neturėjau, nei elektros, nei kitų rimtų, nors draugo buvo priekis dauztas, tai jam išlenda kokia nors elektros problemele. Priskirciau ji prie miesto auto, tai turbūt geriausias pasirinkimas pagal kaina ir kokybė, na į zhopeli neziurejau vien dėl pavadinimo :).
Pilnas atsiliepimas...
Vardas | 2023-05-28
Bandomasis važiavimas su MB GLE 450 3.0 automatu
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika daugeliui bus priimtina, graži išvaizda, patrauklus interjero dizainas
Triukšmo izoliacija, nestabilus prie didelių greičių, yra nekokybiškai išdirbtų vietų interjere
Turėjau progos pusdienį pavažinėti su šiuo automobiliu. Apie šios mašinos privalumus nerašysiu, jie manau akivaizdus. Pasakysiu tiek -man asmeniškai trūksta galios šiam automobiliui. Galbūt tai nėra labai svarbu, jei važinėsite kaip skirta važinėti Mercedes automobiliu, bet jei nori važinėti kaip su BMW, tai nepavyks. Mane nustebino automobilio elgesys važiuojant 170 km greičiu – mane labai stipriai mėtė į šonus. Sakysit padangos, ratų balansavimas. Deja, bet taip elgėsi ir kitas GLE 450 modelis. Greitis 150 km/h ir vėl pasijaučia kažkoks nestabilumas lyg pūstų labai stiprus šoninis vėjas. Abu bandyti automobiliai buvo be pneumatinės pakabos. Kyla klausimų Mercedes kompanijai dėl surinkimo kokybės, bendrai įspūdis neblogas, bet yra smulkmenų, kurios deja palieka nemalonų poskonį. Taip neturėtų būti Mercedes automobilyje. Visa kita šiame automobilyje kaip ir patiko.
Pilnas atsiliepimas...
Edvinas | 2023-05-26
Kaip aš įsimylėjau Porsche…
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Saugumas aukščiausiame lygyje, moderni multimedija, nepriekaištingas valdymas, žinoma dinamika, žinoma automobilio išvaizda, salono talpa, gera, pakaba gera ir galimybė važiuoti bekele ką irgi teko išbandyti, komfortas ir interjero dizainas
Priežiūros kaina vienintelis tikras minusas
Atvirai pasakius perkant šį automobilį nebuvo jokio ypatingo tikslo pirkti būtent Porsche. Rinkausi tarp Mercedes GLC coupe, BMW X3 ir galbūt Macan. Atsitiktinumo dėka nupirkau Porsche Macan S JAV aukscionuose, teko tvarkyti automobilio galinę dalį, bet kaina gavosi puiki ir dabar labai džiaugiuosi, kad nužiūrėjome šį Porsche. Galiu pasakyti, kad techninė apžiūra bus brangi, bet tai niekis palyginti su jauduliu kurį patiriate vairuodami šį automobilį. 5,3 sekundės iki 100 km/h yra kažkas nerealaus. Ir tai net ne 911 modelis! Iš pradžių niekaip nesigaudavo važiuoti lėtai, nes negali nepaspausti nuo sankryžos arba kai pamatai jog mirksi šviesoforas. Visada žinai, kad automobilis šimtrą metrų gali tave nuskraidinti per kelias sekundes. Jausmas salone? Jokio asketizmo, jokių nedadirbtų vietų - viskas patogu, viskas jungiasi su nepriekaištinga kokybe, visos medžiagos apgalvotos ir malonios liesti. Bet vėlgi įspūdis priklauso nuo komplektacijos, pas mane S versija, todėl komplektacija yra labai gera, nors ir ne pati geriausia. Sėdynės reguliuojamos 14 padėčių – bet kas ras sau idealią poziciją ir nugara nekentės kaip dažnai būna kituose automobiliuose. Sportinis vairas patogiai prilimpa prie rankų, patogus prietaisų skydelis, žinoma panoraminis stogas. Žodžiais sunku nusakyti įspūdį, kuris vis dar manęs neapleidžia, reikia tai pajausti. Apibendrinant galiu pasakyti po dviejų metų intensyvaus važinėjimo tiek mieste, tiek greitkelyje, panašu Porsche markė tapo mano mėgstamiausia.
Pilnas atsiliepimas...
Darius | 2023-05-25
X3
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
.
Gal dizainas labiau moteriskas
Perskaiciau atsiliepa pries tai ir visiskai nesupratau su kokia masina ta moteriske vazinejo… apie viska ka ji vardijo sid automobilis turi… nuo berakciu sistemu iki kameru 360… parkavimosis sistemu ir net visokie asistentai vaziuojant atbuliniu… siaip labai praktiskas automobilis ir vienas geriausiu savo klaseje… viskas priklauso nuo komplektacijos… jei perki automobili tuscia… tai jis nesvarbu kokio modelio butu negali tiketis kad atitiks visus lukescius…o tuo labiau vertinti nuomota automobili… valdomas jis puikiai… tik rikia tureti omenyje kad tai gan sportiskas automobilis… ir ziema apsnigtyose keliuose reiktu buti atsargesniam nes visgi tai 4 varomais ratais auto.
Pilnas atsiliepimas...
Lina | 2023-05-24
Lexus NX 300 2019
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, saugumas, nedidelė priežiūros kaina, dinamiškas variklis, komfortiškas, gražus interjero dizainas
Mažas salonas, aukšta kaina
Puikus automobilis - 4WD, stoglangis, eismo juostos palaikymo sistema, 238 AG su turbokompresoriumi, automatinės tolimosios šviesos, automatinis avarinis stabdymas, automatinis stovėjimo stabdys, didelis ekranas su navigacija. Puikus automobilis.
Pilnas atsiliepimas...
Lukas | 2023-05-23
Lexus GS-250 F-Sport
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išorės ir vidaus dizainas, patikimumas, valdymo savybės sport režime, saugumas, infosistema, patikima pakaba, salono ir bagažinės talpa, neblogos degalų sąnaudos, priežiūros išlaidos
Pavarų dėže veikia ne taip sklandžiai kaip konkurentų iš Vokietijos
Geras patikimas automobilis, vienintelis minusas didžiulė 1715 kg masė, 208 AG varikliui sunku įsibėgėti ir sustabdyti tokį automobilį. Toks jausmas, kad po kelių minučių agresyvaus važiavimo pradeda plaukioti po kelią. Tačiau, kadangi turėjau F-sport versiją, tai labai patiko sportinis pakabos nustatymas, automobilis pasidaro labai paklusnus net atrodo, kad prigula prie žemės. Iki 150 km/h šitas Lexus gali daug kam nusileisti stabilumu ir dinamika, bet po to atsiranda užtikrintumas kylant greičio rodyklei iki 200 km/h. Be to GS itin tylus automobilis, mano tempu vidutinis kuro suvartojimas buvo 11,7 – čia 70% mieste ir 30% greitkelyje. Žiemą tarnavo be problemų, nors tikrai nekopiau į sniego pusnis dėl mažos prošvaisos. Automobilis atrodė labai įspūdingai: baltas perlas + raudonas interjeras yra fantastiškas derinys. Apskritai buvau patenkintas automobiliu, nepaisant nemažų investicijų, nes ankstesnis savininkas, be stabdžių kaladėlių ir variklio alyvos kaip paaiškėjo daugiau nieko nedarė. Kai automobilis pravažiavo 191 tūkstančius, patikrinome alyvą automatinėje pavarų dėžėje – pasirodė viskas buvo idealios būklės, magnetai be jokių apnašų ar drožlių. Štai kodėl šio automobilio dalys kainuoja centus, nes jos praktiškai negenda. Rinkausi automobilį gana ilgai, problemos daugiausia slypi kėbulo būklėje, nes tokius automobilius mėgsta pavairuoti visokie “šumacheriai”. Mašiną, kurią nusipirkau buvo dvylikta iš apžiūrėtų, tai gana gerai žinau į ką kreiptį dėmesį. Šis automobilis šiandien jau parduotas, atsisveikinau su skausmu širdyje :) Bet reikia judėti į priekį, gyvenimas per trumpas, kad su ta pačia mašina pravažinėti dešimtmetį. Žodžiu automobilis yra patikimas ir labai malonus važinėti, rekomenduoju!
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2023-05-19
2011 Seat Exeo ST 2.0TDI 105Kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gera mašina kiekvienai dienai.
Nuobodi mašina taip pat kaip audi A4 B7, ypač automatas. nepatikimi benzininiai varikliai. Gana silpnas 2.0TDI variklis.
Gera mašina, bet labai blanki, gan nepatikimi automatai. Visi benzininiai varikliai genda ar turi problemų su grandinėm, dyzeliniai visai nieko, geriausias 105Kw 2.0TDI. Gana brangus remontas nes daugelis dalių nuo Audi A4 B7 ar B8 modelių.
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2023-05-19
Lexus IS 220d 130Kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai patikimas, gera garso sistema.
Dyzeliniams varikliams nėra pirkti purkštukų. Lydosi priekinė panelė. Pavarų dėžė ne kiekvieno skoniui, pavaros labai ilgos.
Super mašina, neturėjom jokių problemų. Remontas buvo tik eksplotacinis, nes niekas negedo. Jai perkate dyzelinį variklį, gali tekti pakloti labai didelius pinigus už purkštukus.
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2023-05-19
1975 BMW 316
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
paprastesnis nei E30.
Sunku rasti dalis dėl amžiaus, bet pasiknisus forumuose ar "ebay" eina rasti. Sudėtingas karbiuratorius.
Labai įdomus automobilis, kiek užmirštas dėl E30 modelio. Modeliai su K-jetronic kuro įpurškimo sistema yra baisus galvos skausmas jai nežinote kaip remontuoti ir nesate pasiruošę padėti daug pinigų geriau nepirkit arba dėkit karbiuratorių. Labai sunku rasti kai kurias dalis, ir jos brangios. M10 motoras neužmušamas. Jai turite kokių klausimų dėl šio modelio, forume: bmwe21.net į juos rasite atsakymą. Taip pat rekomenduoju įsigyti "Haynes Manual" šiai mašinai, jai turite tokį aparatą, šis taisymo žurnalas yra labai didelė pagalba šį auto taisant. Apžiurėkite visą mašiną, rūdys galiniu langų rėmų kampuose labai dažnos ir pro jas bėga vanduo, taip pat amortikų stakanai pūna.
Pilnas atsiliepimas...
Martynas | 2023-05-19
1.6l 16v 82Kw automatas Renault Modus
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai patikimi 1.5l K9K dyzeliniai ir 1.6l K4M benzininiai varikliai.
tai 4 vietų automobilis.
Puikus miesto automobiliukas, įdomi išvaizda. Benzino valgo pakankamai daug, mechaninė smagesnė, ypač su benzininiu varikliu. Ne pati prabangiausia mašina pasaulyje ar komfortiškiausia, bet savo darba atlieka puikiai. Kiek mažoka bagažinė. Sėdėsena puiki kaip tokios klasės automobiliui. Tuo metu savo klasėja buvo saugiausias automobilis. Auto turime jau 7 metus, vienintelė rimtesnė problema buvo užstrigusi užvedimo spynelė, dėlto teko kviesti tralą. Aptarnavimas kainuoja panašiai kaip visų tokios klasės mašinų. Sunkus paprasti dalykai pvz: Pakeisti priekinėms lemputėms reikia nusiimti buferį ir išsiimti lempas. Be šių kelių nusiskundimų mašina nekėlė daugiau jokių problemų. Rūdys, jai įmanoma perkant apžiurėkite automobilio apačią, pakabos komponentai labai mėgsta rudyti.
Pilnas atsiliepimas...
Egidijus | 2023-05-18
Puikus automobilis kiekvienai dienai
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dinamika, puikus valdymas, geros degalų sąnaudos, solidi pakaba, neblogai elgiasi ant slidžios kelio dangos, išskirtinė išvaizda ir komfortas
Patikimumas yra ant klaustuko, priežiūros išlaidos gali būti gan brangios
Elegantiškas patogus kupė su padoria dinamika - maždaug tokios asociacijos man kyla pagalvojus apie A5 modelį. Bendrai galiu pagirtį automobilį - tokio vientisumo, pusiausvyros tarp svarbiausių sąvybių ir komforto iš jo nesitikėjau. Neapsigaukite dėl plataus šio kupė kėbulo – išvaizda apgaulinga. Šiiap jau tai gana nedidelis automobilis. Nors ir ne BMW, bet A5 turi gana gerą dinamiką ir valdymą. Turbininio variklio daugiau nei pakanka tiek pajudant iš vietos, tiek lenkiant. Puikus variklio reagavimas prie žemų sūkių. „Quattro“ visų ratų pavara su Torsen diferencialu užtikrina stabilų įsibėgėjimą ant bet kokios kelio dangos, sistema taip pat suteikia kiek daugiau sukimo momento galiniai ašiai, o tai suteikia smagesnius pojūčius vairuojant. Manau daugeliui BMW fanų tai gali būti geras argumentas atkreipti dėmesį į Audi A5. Vingiuotame kelyje automobilis žvalus ir suteikia pasitikėjimo, galima netgi šiek tiek užmesti galą jei drąsos turi. Pakaba surinkta solidžiai ir gerai sureguliuota, reakcijos aštrios. Automobilis tvirtai stovi ant kelio, tarsi prilipęs prie asfalto, jaučiasi stabilumas. Viduje automobilis taip pat labai draugiškas keleiviams. Nesvarbu ar keliaujate ilgoje ar tiesiog trumpas miesto pravažiavimas, patogios sportinės sėdynės leis jums jaustis komfortiškai ir praleisti daugiau laiko prie vairo be sustojimų. Žodžiu kelionės nevargina, o už vairo dar ir pailsi. Salone viskas patogu ir savo vietose. Pats geriausias dalykas man yra tai, kad šis kupė pasižymi geru balansu tarp vairavimo malonumo ir smagumo, tačiau kartu išlieka labai patogus. Sakyčiau A5 yra puikus automobilis kiekvienai dienai. Žinoma, svarbiausia susirasti gyvą variantą, o ne vos vos riedančią mašiną, kuri mačiusi šilto ir šalto.
Pilnas atsiliepimas...
Kęstutis | 2023-05-17
Honda C-RV
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimi varikliai
Ne pats išvaizdžiausias kėbulas
Patikimiausi honda benzininiai varikliai,pigios važiuoklės detalės,labai geras pravažumas
Pilnas atsiliepimas...
Vitoldas | 2023-05-16
Geras automobilis kol važiuoji ne bekelėje
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Išvaizda išskirtinė, triukšmo izoliacija stebėtinai gera, geras valdymas, atspari pakaba, interjero dizainas
Techninės priežiūros kaštai, kuro sąnaudos, prasta dinamika, pavarų dėžės gedimai
Daug keliauju Lietuvoje ir važinėju visokiais keliais, taip pat ir miškais, todėl ieškojau kažko būtinai su visais varomais ratais. Dar 2020 metais naujasis Jimny iškarto pateko į mano listą – labai įdomus ir charzimatiškas automobilis. Nusipirkau. Dabar juo važinėju jau 1,5 metų, per tą laiką nuvažiavau 45000 km. Galiu pasakyti automobilis fantastiškai manevringas, judrus mieste, tikrai patogus vairuoti. Telpa kur tik nori :) Nepaisant mažo dydžio, gerai susiplanavus galima susikrauti daug daiktų į saloną ir ant stogo – tam turiu krovinių dėžę. Minusai – dažų kokybė silpna, labai lengvai priekis apsidaužia akmenukais, silpnas ir variklis – tai jaučiasi greitkelyje jau prie 100-110 km/h. Beje, visi Jimny apžvalgininkai smerkia garso izoliaciją. Aš nesutinku. Tiesą sakant, salone važiuojant 80 km/h greičiu yra tyliau nei tame pačiame BMW 320, kurį turime. Iš minusų - ties 25 tūkst. km sugedo pavarų dėžės veleno padėties daviklis, pradėjo leisti greičių dėžės tarpinė tarp kardano ir dėžės.
Pilnas atsiliepimas...
Aurelijus | 2023-05-16
Geriausias iš konkurentų
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Saugumas, patikimumas, valdymo savybės
Išvaizda
Man asmeniškai NX išvaizda neitin patinka, bet tai nėra svarbiausias dalykas. Turiu automobilį daugiau nei 3 metus. Manau, kad tai vienas patikimiausių automobilių - kad ir kas nutiktų kelyje visada jautiesi saugus. Automatinė greičių dėžė nepavedė, jokių nesklandumų ar problemų su ja neturėjau. Dabar rinkdamasis ir testuodamas kitus automobilius matau, kad japonai NX modelyje bus suprojektavę itin patogų, ergonomišką saloną. Be to ir vairo, kelio, pačio automobilio valdymo pojūčio netrūksta kas šiaip Lexus nėra būdinga. Už šio automobilio vairo praleidžiu mažiausiai 3 valandas per dieną ir manau tai yra patogiausias ir patikimiausias automobilis kokį esu turėjęs. Parktronikai, šildomos sėdynės, vairas, veidrodėlių matmenys ir pozicija, pastovaus greičio palaikymo sistema. Viskas man patinka. Žinoma kiek automobilių savininkų, tiek bus ir nuomonių.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...410

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt