Markės
Dovanojame automobilių rėmelius!Registruotiems lankytojams dovanojame po vieną autorėmelių porą už kiekvieną parašytą atsiliepimą Plačiau

Atsiliepimai (7335)

2021-10-17
Opel Zafira 1.9 CDTI 2007
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas, nebrangus, talpus, tarnauja ilgai, nebrangūs remontai
Lėtas/silpnas, triukšmingas, genda, prastas manevringumas, prastos medžiagos ir važiuoklė byra.
Pas mane Zafira 2007 metų 1.9 dyzelis, pirkau 2014 metais, jau septinti metai, nu nežinau, važiuoja viskas gerai, tik jau labai triukšmingas, girdisi variklis, ir kelias, apsisukimo spindulys didelis. Kuro siurblys genda ~100Eur~, plastmasės rūdija, žaislinės. Medžiagos pigios, kietos, važiuoklė byra ~400-500Eur~, Vietos daug, su šeima galima keliauti, pirkit dyzelį ir kuro sutaupysit,~7l~, tik galios labai trūksta, greitkelyje netraukia, 120AG, iš vietos vos pajuda, lėtas kaip vėžlys . Kainos juokingos, jei daužtą ar iš UK tai bus apie 1,000, o šiaip neblogo stovio tai 2,500-3,000Eur~. Gal ir neblogas automobilis, bet turėkite papildomų Eurų remontams.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-15
Octavia 2021. 2.0 TDI 110kw DSG
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringa, tikrai stilingai atrodanti, LED Matrix žibintai puikiai veikia, talpi bagažinė, 110kw 7pav DSG labai gerai važiuoja, sąnaudos
Garso izoliacija, galinių durelių vidaus medžiaga, gal kiek kietoka jei didesnius ratus užsidedi.
Su naująja Octavia pravažiuota jau beveik 30 tūkstančių, daugiau tikrai gero, o ne blogo apie šį automobilį. Su praeitos kartos Octavia palyginus labai pasikeitė geryn. Keletas patirčių: Savaitę po įsigijimo pradėjo blogai veikti pagrindinė multimedija - mirgėdavo, neįsijunginėdavo. O kai neveikia multimedija, kartu negali valdyti šildymo, asistentų ir kitų automobilio nustatymų. Įspūdis tikrai nekoks, kai pasiimi naują automobilį ir už savaitės jau į servisą remontui registruoji. :) Pasivažinėti teko su tokia problema porą savaičių, Škoda atstovas pakeitė multimediją į naują. Nuo tada problemų su tuo nebuvo. Kas iki 2021 metų vidurio pirko, girdėjau, jog buvo bėdų su vartotojo neužkrovimu. Užkuri automobilį, sukasi sukasi vartotojo paskyra multimedijoje ir niekas nevyksta. Tada padeda tik senas geras restart. Palaikai išjungimo mygtuką, persikrauna ir tada veikia. Man asmeniškai buvę gal tik 3-4 kartus. Tiesa, girdėjau daugiau šitų bėdų būna su tomis mažesnėmis multimedijomis, su didžiausia Columbus 10" mažiau nusiskundimų. Pats Škodos servisas tą patį sakė. Man asmeniškai minusas, tai jei esi aukštesnis, tai jei patogiai "išsidrėbsi" sėdynėje tai garantuotai dešinės kojos kelis remiasi į ventiliacijos angą. O jei dar vasarą kondicionierių būni įsijungęs, tai šaltą orą pučia tiesiai tau į kelį. Ventiliacijos angų išdėstymas galėtų būti geresnis, tokia gal smulkmena. Buvę dar ir pašalinių garsų iš bagažinės, atrodė taip, lyg ji neužsidaro. Pasirodo plastikiniai laikikliai išdžiūsta ant saulės ir tiesiog važiuojant girgžda. Servisas sutepė tiek jas, tiek galines dureles (irgi buvo ten atsiradęs) ir viskas susitvarkė. Dėl garso izoliacijos pritarčiau kitiems, kad nors turiu sudėtus garsą izoliuojančius storesnius stiklus, salone tikrai garsiai girdisi ratų ūžimas. Senoji Octavia šiuo klausimu dirba tyliau, o ir salono medžiagos patvaresnės atrodo. Durelių medžiagos priekyje kokybiškos, o gale šiek tiek pataupyta, juokingai, kai gali lengvai spausdamas su ranka įspausti galinių durelių plastiką. Apart šitų patirčių, tai tikrai geras, kaip savo klasės automobilis. Nesirinkčiau naujojo Golf, nes Octavia žymiai geriau atrodo. Kažkas rašė, kad juokinga jos DSG svirtis, bet kai pripranti tai tikrai patogu. O su pačia 7 pavarų DSG staigumo tikrai netrūksta, smagiai važiuoja tiek mieste, tiek užmiestyje. Sąnaudos irgi labai protingos. Rekomenduoju. Susikomplektuoti padoriai, gerai susirinkus tikrai primena aukštesnės klasės auto nei yra iš tikrųjų. ;)
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-15
Brangus, neekonomiškas, problematiškas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Graži tiek iš išorės, tiek iš vidaus
Neverta pinigų
Turim šeimoje A4 B7 1.9TDI manualą ir šitą A3 2.0 TFSI 147kW automatą. A4 valgo ~7l/100km dyzelio, A3 ~10l/100km benzo. A4 užpili pilną baką ir važinėji visą mėnesį, tai A3 pilt po pilną kas pusantros savaitės reik. Atrodo, kad kibirais ji tą benzą degina. Yra toks liaudiškas nusistatymas, kad va benzas paprastas kaip 2x2, o dyzelis labai ten sudėtinga... Tai su šitu varikliu sudėtingumas identiškas tikriausiai. Atrodo kaip dyzelis, garsas kaip dyzelio, priežiūros dar klausimas kuriam daugiau reik. Dar toks liaudiškas nusistatymas, kad Prancūzai nuolat genda, nes daug šūdinos elektronikos, o vat Vokiečiai neužmušami. Tai šitoje tas pats kiekis šūdinos elektronikos kuri labai sėkmingai genda. Žiemą reikėjo biškį ABS ir ESP padirbti, tai kelios dienos ir nusprogo sensoriai :) Galinis valytuvas... na su visomis šių metų audi tas pats - galima pamiršt kad tokį turi, arba keist kas pusę metų. O su pačiu varikliu galiausiai buvo nemažai bėdų. Jų liga yra perkaisti, o perkaitus išsilydo plastmasės ir prišiukšlina visą karterį, tada jomis kišasi filtras, užsikišus filtrui tepalo nebepaduoda... Teko ilgai ieškoti kas apsiims taisyti, o ir tie kur taisė prasikeikė, peržegnojo ir pasakė "na gal kelis mėnesius gyvens". Kaip tik po kelių mėnesių lengvo važinėjimo ir užkalė. Ir čia ne vienetinė bėda, internete paieškojus pilna identiškų simptomų. Pagrinde pas Amerikiečius, nes šitas variklis jų rinkai. Laikai kai Vokiečiai gamino geras mašinas baigėsi. Maždaug ties šita karta. Pamirškit tuos senus kliedesius ir pažvelkit į situaciją šviežiom akim.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-13
A4 S Line
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
dizainas, interjeras
prastas kelyje, kieta pakaba, prasta audio sistema
Turiu A4 S Line Auto, kuris po 6 metų pakeitė MK7 Golf GTD DSG, dar esu važinėjęs su 2013 metų A4. Naujasis A4 yra daug tylesnis nei mano ankstesnis A4, jame yra keletas malonių interjero detalių, tokių kaip itin gražus apšvietimas bei S-Line apdaila. Tačiau elgesys kelyje, valdymas yra tikras nusivylimas, palyginti su ankstesne A4. 2013 Audi irgi buvo „S Line“ su „S Line“ pakaba, tačiau komfortas ir vairas buvo fantastiškas. 2017 metų A4 turi labai kietas sėdynes, o pakaba yra labai kieta nepaisant ilgesnės naujojo automobilio ratų bazės. Tai man staigmena, nes naujas automobilis yra ilgesnis ir lengvesnis. Kitas svarbus momentas – anksčiau S-Line Audi turi geresnę garso aparatūrą, o šioje ji panašu yra standartinė, nes skamba tikrai prastai. Net standartinė sistema daugumoje kitų automobilių skamba geriau net be boso. Jei bandysite pastiprinti žemųjų dažnių garsą, žemųjų dažnių garsiakalbis tiesiog vibruoja ir skleidžia triukšmą. skamba pigiai. Po kelių dienų pasibandžiau 2016 metų BMW 320d Sport Auto. Pasirodo BMW važiuoja daug geriau ir yra daug patogesnis nei kiek naujesnis Audi. Taip, Audi turi puikius LED žibintus, gražų interjero apšvietimą, geros kokybės LED ekraną skirtą navigacijai ir pan. Tačiau kelyje yra tikras nusivylimas. Primygtinai patariu visiems, ketinantiems įsigyti šį automobilį pasibandyti jį atidžiau ir jei yra galimybė ilgesniam laikui.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-12
Geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Ekonomiškas
Silpnokas variklis
2004m 1,7 d 59kw. Eksplotavau 5 metus. Jokių problemų neatsirado. Pigus išlaikymas. Pigios einamos detalės, tokios kaip stabdžiai, filtrai ir pan. Neteikia jis jokio vairavimo malonumo, bet nuveža ir parveža visada :)
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-11
Puiki škoda
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tik pliusai minusu nera
Nera minisu
Skoda octavia combi tdi mano 2016 metu versija puiki gera garso izolecija molonus važiavimas gerai reguoja į vairo posuki talpi kokybiška tik pliusai
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-10
Neekonomiškas automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Beveik nera
Neekonomiskas
Kaip nekeista Niro nelabai ekonomiškas. Vangus. Važiuoti atbuline eiga naktį yra pavojinga, nes atbulinės eigos lemputė nieko neapšviečia. Galinio vaizdo kameros padėtis tokia, kad ji beveik visada yra padengta nešvarumais. Auromatinė pavarų dėžė lėtai reaguoja. Maniau, kad variklis tikrai turės start ir stop sistema, bet vietoje to ant laisvų apsukų variklis dirba prie 1500 apsisukimų. Žinoma tai kerta per ekonomiškumą kuriam šis automobilis ir yra sukurtas. Autovairavimas praktiškai yra nenaudingas ir tik gąsdina kai suveikia. Mygtukai ir jungikliai yra labai prastai apšviesti. Reguliavimas yra įmanomas, tačiau jis valdo viską įskaitant ir pagrindinį ekraną. Tuomet pagrindinis ekranas pasidaro per šviesus ir vėl nieko gero nematyti. Pirkau dėl ekonomiškumo, tačiau jo nėra. Tai automobiliu esu nusivylęs ir tikrai ieškosiu ekonomiškesnio varianto, galbūt Toyota Prius ar panašaus.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-10
Bullitt 5.0 V8 GT – rimtas reikalas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galia, garsas, stabilumas ir pan.
kuro sąnaudos jei jums svarbu
Laukiau daugiau nei metus kol išsirinkau, nupirkau ir kol pagaliau automobilis parvyko į Lietuvą. Tikiuosi, kad automobilis pateisins lūkesčius, kuriuos į jį esu sudėjęs. Skaičiau ir žiūrėjau daug apžvalgų. Kadangi tai riboto leidimas Mustangas, net neturėjau galimybės Lietuvoje jį pavairuoti prieš nusipirkdamas. Išpradžių galvojau pirkti labiau įprastą automobilį iš BMW, Mercedes ar Jaguar gamos, galbūt Jaguar XFR. Bet nusprendžiau pirkti tai ko ištesų noriu. Be to noriu mechaninės pavarų dėžės ir geresnio stabilumo kelyje, tiksliau smagesnio kelyje :) Taigi buvo abejonių. Bet įlipęs į mustangą ir paspaudęs užvedimo mygtuką supratau, kad priėmiau teisingą sprendimą :) Variklio garsą galima apibūdinti kaip “nerealus”, “solidus”, patraukiantis dėmesį – kai ptik nori :) Tai gana didelis automobilis, adaptyvi pakaba yra puiki ir galima pasireguliuoti pagal savo norus, vairas gana sunkus kas man taip patinka. Tačiau galima reguliuoti ir šį parametrą. Automobilio pagreitis yra tikrai solidus 0-100 km per mažiau nei 5 sek. Su automatine pavarų dėže būtų greitesnis, bet ji atimtų daug malonumo. Automobilio išmetimas turi droselį, kuris skamba fantastiškai kai mažinu pavaras. Galiniai varomi ir 460 AG su mechanine pavarų dėže, viskas sudėta į klasikinį tikrai gerai atrodantį Mustang kėbulą – automobiliu esu labai patenkintas. Tikras vasaros malonumas, bus matyt kas bus žiemą.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-07
330e treciukas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Greitas ir ekonomiskas
Nera
Nerealiai patiko pirmieji 1000 km siame automobilyje. 320 dyzelinis – neitiketina koks greitas sis automobilis su tokiu nedideliu varikliu. Automobilis beveik toks greitas kaip pries tai tureta Audi S3. BMW zinoma puikiai valdomas, kuris atrodo virsija automobilio galimybes, nes dabar treciukas tapo gana didelis automobilis. Kuro suvartojimas yra aisku puikus – 4 l/100km uzmiestyje. Man pavyko pasiekti net 2,6 l/100km rodmenis 50 km atstume. Kaina kaip vaziuojant elektromobiliu. Labai naudinga adaptyvus autopilotas (islaikomas atstumas ir greitis, netgi pilnai sustojama ir vėl startuojama eismo metu), eismo juostos palaikymo sistema. Problemos iki siol buvo tai, kad buvo sunkumu ikrauti akumuliatoriu kelias dienas po paskutinio irangos atnaujinimo, tačiau vėliau viskas susitvarkė ir dabar veikia gerai.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-07
Puikus auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pliusai
Vienintelis man žinomas minusas tai mažoka bagažinė jei savaitei išvažiuoji su šeima prie jūros.
Plug in Hibridas 2016 m. Dragaujame jau metus. Važiuojama be problemu ,mieste pilnai užtenka elektrinio variklio, pakanka jo ir dinamikos. Kai reikia max galios susijungia abu varikliai o tuomet 170 kw savo padaro. Labai komfortiškos sėdynės. Labai ergonomiškas ir lengvas automobilio valdymas. Tikrai labai stabilus. Puiki garso įzoliacija. Interjeras nebraška, surinktas puikiai. Elektronika veikia be priekaištų. 2916 m modelis apart langų apiplovimo skysčio ir kartais degalų ir daugiau nė piršto.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-06
Sedici 2007 1.6 4X4
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Tikrai kiekvienas atras pliusų
Manau ir be minusų neapseisim
Pravažinėjau puse metų, prieš pirkdamas peržiūrėjau daug video iš rusų apžvalgininkų. Atsiliepimai labai net geri, tiesa sakant pritariu jiems, viską ką minėjo taip ir yra. Pavyko nupirkti geros būklės, tik pakeičiau kelias sudėvėtas detales. Kolega prieš mane daug paminėjo, tai nuo savęs pridėsiu: variklis ne dinamiškas, norint smagiai pralėkti reikia jį įsukti, pakaba '' sportinė '', gerai į posūkius įsipaišo, kuro ryja daug apie 8,5 mieste, tačiau variklis tinkamai eksploatuojant '' amžinas'', priekinės stogo atramos pavojingai trugdo matomumui,dažna problema su klimos oro srautų paskirymo aktuatorium (sudyla), naujų negamina, tenka ieškoti šrote. Yra dar keletas smulkių trūkumų ir privalumų, bet nežiūrint į tai patinka man šis auto, tikras miesto mini SUVas.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-03
0%CO2
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Nereikia keisti tepalu...
Daugiau kaip ir neturi...
Puikus miesto automobiliukas ir ne tik mieste.... Greičio megėjams netiks maksimalus greitis 130km/h...bet sukimo momentas ispudingas...akumuliatoriu lengvai pakrausite per 2val...gal net ir maziau...nemokamas krovimas daugeliu elktros stoteliu... 41kw/h baterija yra ptstas aisku naujasnio modelio 53kw/h geresnis variantas....na o silpniausias 22kw/h manau nevertėtu ziurėt nes atsibostu vaziuot nuo elektros krovimo stoteles ir vel vaziuoti iki krovimo el.stotpelės.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-03
IQ 2012 m. benzinas 1.3 automatas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Superinis mažylis.
Kaip GŪZUI, superinis auto.
Nupirkau atsitiktinai, nes žmona dažnai su komentarais palydėdavo gražiu žvilgsniu pravažiuojančius SMART. FORD FUSION buvo per didelis. Tad ir nupirkau Toyota IQ. Man pasisekė. Visą gyvenimą teko pirkti įvairius auto, paremontuoti ir po to eksploatuoti. Su IQ net tepalai buvo ant matuoklės permatomi, technikinė iš karto be problemų.
Pilnas atsiliepimas...
2021-10-02
300h Lexus ISas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Labai komfortiškas, atpalaiduojantis automobilis
Jei patinka spausti greičio pedalą ir cypiančios padangos – automobilis ne jums
Tai 5 žvaigždučių automobilis. Automobilio neturiu labai ilgai, bet nuvažiavau porą tūkstančių kilometrų tai galiu pasidalinti pirmais įspūdžiais. Pirkau iš pačio pirmojo šio automobilio savininko su palyginti nedidele rida ir visa aptarnavimų istorija. Pasinagrinėjau kas buvo remontuota ar keista - tai buvo keistas akumuliatorius ir standartiniai aptarnavimai, nieko daugiau. Patikimas - yra geriausias apibūdinimas šiam automobiliui, tai išgirsite iš daugmaž visų Lexus savininkų. Automobilis kelyje yra puikus – pakaba veikia labai komfortiškai, automobilis nuteikia atpalaiduojančiai ir maloniai. Valdymas yra auksinis viduriukas, ne per griežtas kad sugadintų komfortiškumo pojūtį, bet pakankamai stabilus kad jaustųsi lyg važiuotum kaip ant bėgių. Kiek neramino CVT pavarų dėžė, bet nesibaiminkite - ji tinka automobiliui ir suteikia prabangos ir komforto jausmą. Lexus IS tikrai atkreipia praeivių dėmesį – labai malonu būtų ne vienu iš milijono Mercedes ir BMW vairuotojų. Manau, kad jei automobilis ir toliau taip džiugins bei nepaves patikimumas, daugiau negrįšiu prie mersedesų.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-30
2006 m. 1,9 85kw sedanas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patogios odinės sėdynės, nevargina ilgose kelionėse
Labai žemas automobilis. Labai plonas lako sluoksnis, greitai susibraižantis kėbulas.
Automobilis tikrai vertas dėmesio. Tinkamai prižiūrimas gali važiuoti ilgą laiką be jokių problemų. 85 kw variklis tikrai nėra galingas tokiai mašinai, lėtokai įsibėgėja iš vietos, tačiau užmiestyje lenkiant kitus automobilius bėgėjasi be jokių problemų. Labiausiai džiugina automobilio grožis ir tobulas manevringumas. Automobilio detalės nėra pigios, tačiau kainuoja pigiau negu vokiškų automobilių. Perkant būtina automobilį patikrinti autoservise.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-30
VOLVO S40, 2.0D, 2005
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, gražus dizainas, interjeras, patogios sėdynės
Nepatikimas, remontas vidutiniškai kas 2tūkst. km.
Servisų draugas, gedimai išlenda reguliariai, genda viskas, elektronika durniuoja, žiema sunkiai vedasi prie žemesnių temp, variklis šaltas dirba labai triukšmingai ir bjauriai, jei purkštukai "myžioja" variklis gali gauti hidrosmugį, kuro sistema genda, smagračiai silpni. Automobilis nėra patikimas kelionėse, tam kas nori daugiau laiko praleisti servisuose ne kelyje ir turi daug pinigų, toks pasirinkimas gali tikti. Šitie modeliai tiek v50 genda net jeigu ir buvo prižiūrėtas ir mažai važiavęs auto, kas nori patikimo automobilio, siūlau šitą variantą aplenkti, geriau s60/80, v70. Kuro sistema, varikliai, važiuoklė, elektronika
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-29
2013 Opel Antara 2.2 cdti 135 kW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus salonas, galingas ir dinamiškas variklis (nuo 2012 m.), gera garso izoliacija, aukštai sėdi.
didelis apsisukimo spindulys
Gal ne tokia simpatiška iš išorės kaip Chevrolet Captiva, bet salonas žymiai patrauklesnis, apsisprendžiant kurią pirkti, tai buvo pagrindinis argumentas. Galingas 400 Nm variklis, 4x4 pakaba, puiki garso izoliacija, parktronikai, multimedia. Smagus automobilis, tinkantis ilgoms kelionėms. Remontas lyginant su kitais niekuo neišsiskiria, eksploatacija taip pat. Nuvertėjimas šiuo metu nesikeičia, nes mažai pasirinkimo. Pirkti tik nuo 2012 metų, kiti varikliai ir ženkliai geresnė kokybė.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-29
Almera Tino 2003m 2,2 84kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Stabilus ant kelio, geras matomumas, gana talpi bagažinė,patogu įlipt-išlipt nes aukštesnė, neblogi stabdžiai, Variklis geras patikimas, pats pasikeiti kas10000km tepalus filtrus ir jokių problemų.
Minusai barška plastmasės, bloga garso izoliacija, netraukia, lenkti sunku-pavojinga,priekis kažkoks žemas kabinasi už bortelių,kietoka važiuoklė,toli važiuoti nepatogu, rūdija kėbulas. Dabar jau tenka mašinuką atiduoti į šrotą, nes kuro siurblys miršta
Pirkta parvaryta iš Italijos su 124000km rida, bet vairas nušiuręs ir pedalai nudilę buvo (įtarimas odometras atsuktas) , o važinėjam kasdien jau 11 metų ir nuvažiuota 130000 km Lietuvoje. Žiemą užsivesdavo be problemų,ir nepavedė nė karto automobiliukas,retas serviso lankytojas. Palyginus šitas japoniukas tikrai nenuvylė, sakome kad daugiau nepasitaikys tokio ne problematiško, nes turėjom omegą tai siaubas buvo. Per 11m teko keisti stabdžių diskus, generatoriaus guolį, priekines amortizatorių spyruokles, bagažinės dujinius amortizatorius, pavarų įjungimo mechanizmą restauruoti(šeimos nariai buvo per jėgą išmąlę), važiuoklės smulkmės, valytuvų mechanizmą sutepti, durų stiklo pakėlėją pakeičiau,ir lemputės dažnai perdega. Jeigu pasitaiko geras tinka senjorui ramiam važinėjimui
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-27
SE komplektacija su 1.0 GDi su 120 AG
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pliusai
Minusai
Labai patogus ir labai geras dinamiškas ir mažas variklis, didelis džiaugsmas važiuoti tiek trumpais tiek ilgais atstumais. Automobilis technologiškas – turi tiek Apple Carplay tiek Android. Autonominis vairavimas greitkeliuose veikia puikiai, todėl laikytis savo juostos nesunku. Atbulinės eigos kamera gerai rodo vaizdą, yra ir nukreipimo linijos padedančiomis lengviau nustatyti automobilio padėtį ir žinoma labai padeda parkavimo jutikliai - jie veikia taip kaip tikėtasi. Garso sistema bus daugiau nei pakankama daugumai žmonių, Kona turi gana gerus garsiakalbius tiek priekyje tiek gale. Bagažinės erdvė yra gera, bet ne didžiulė - visgi keturis lagaminus galite uždėti vienas ant kito be jokių problemų jei pašalinsite viršutinę palangę bei apatinę grindų lentyną. LCD ekranas labai naudingas ir informatyvus. Hill descend sistema veikia puikiai, o automobilio išvaizda labai maloni – žmonės tikrai atkreipia dėmesį. Žibintai atrodo išskirtinai, priekinės grotelės irgi labai patrauklios - tikrai rekomenduoju Kona.
Pilnas atsiliepimas...
2021-09-26
Prasta garso izoliacija
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
+
-
Kadangi patiko dizainas, nuvažiavom į Škodos atstovbę pravažiuoti. Gavom auto 2 valandom. Iš išorės automobilis tikrai atrodo puikiai, geras valdymas. Labiausiai nuvylė garso izoliacija salone. Mano nuomone, senesni Octavia modeliai turėjo geresnę izoliaciją. Vienu metu girdi visų 4 ratų užesį, net važiuojant nedideliu greičiu. Žodžiu stereo triukšmas:) Svarbiausia net RS modelyje nėra galimybės geresniai garso izoliacijai. Turint galvoje , kad RS kaina 35-40k EUR, tai labai nuvilia. Iš trūkumų dar užkliuvo automatinė pavarų svirtis - ir iš dizaino, ir iš patogumo pusės- kažkoks nesusipratimas. Darbė mašina - taip, bet jei norisi daugiau konforto, ypač dėl garso izoliacijos, tai nerekomenduoju.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...367

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2021

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt