Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2022-01-14
Svajojate įsigyti naudotą elektromobilį? Padėtis kaista ir šioje rinkoje

Svajojate įsigyti naudotą elektromobilį? Padėtis kaista ir šioje rinkoje
Nauji elektromobiliai, kaip žadama, su laiku pigs. Didėjanti konkurencija tarp gamintojų ir vis nauji pasiūlymai padės nustumti kainą žemyn. Tačiau jei norite įsigyti naudotą automobilį, turite susitaikyti su ne tokiomis geromis prognozėmis.
 
Elektromobilių pramonės ekspertai „Recurrent“ skelbia, kad dėvėtų elektromobilių kaina JAV kyla. Per praeitus metus nenauji elektromobiliai JAV pabrango 15 %. Kadangi jie yra naujesni, jų kaina yra didesnė nei automobilių su vidaus degimo varikliais - to ir reikia tikėtis. Tačiau tai, kad jų kaina auga, yra šiek tiek keista. Juolab, kad naudotų automobilių rinka kaista ir Europoje. Tik kodėl?
 
Yra kelios priežastys, nulėmusios naudotų elektromobilių kainų kilimą. Visų pirma, COVID-19 pandemija privertė žmones pergalvoti jų pirkinius. Daugybė žmonių neteko darbo ar bent jau dalies pajamų. Kiti liko įstrigę namuose be jokio realaus poreikio keliauti. Taigi, naujų automobilių pardavimai stipriai smuko. 2021 metais, kai situacija buvo bent šiek tiek geresnė nei 2020-aisiais, naujų automobilių pardavimai JAV smuko 13,4 %. Nelabai gerai jie atrodė ir 2020 metais. O jei niekas neperka naujų automobilių, niekas neparduoda ir naudotų.
 
Jei gerai prisimenate ekonomiką, tai žinote, kad kainų kilimui įtakos turi ir kitas dėmuo - paklausa. Naudotų automobilių pardavimai JAV išaugo per 60 %. Daugiau pirkėjų + mažiau pardavėjų = išaugusios kainos. Žmonės žvalgosi elektromobilių, nes dabar visi apie juos kalba. Jie nebeatrodo tokie egzotiški. Pagerėjusi infrastruktūra ir, kai kur, net mokesčiai vidaus degimo varikliams, skatina žmones rimtai pagalvoti apie elektromobilius. Nauji elektromobiliai vis dar yra labai brangūs, bet jų skaičius vis didėja naudotų automobilių rinkoje. Elektromobiliais važinėjame jau pakankamai ilgai, kad jie po truputį keliautų į naudotų automobilių aikšteles. 
 
Trečdalis JAV parduodamų naudotų elektromobilių kainuoja mažiau nei 25 tūkstančius dolerių, pusė - mažiau nei 30 tūkstančių. Tai - didelės, bet įkandamos sumos. Ypač tiems, kurie apskritai drįsta svajoti apie elektromobilius.
technologijos.lt
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 5000 skelbimų, virš 7000 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1600 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
© Autoasas.lt 2007-2022

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt