Markės
1102 iš 1562
Opel Tigra 1994 - 2000
Opel Tigra, 1994 - 2000
55Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas3.81% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)Viso įvertinimų: 5
18% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.6)14% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)6% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)11% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.3)1% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Opel Tigra yra nedidelis kupė automobilis. Tigra yra gaminamas ant antros kartos Opel Corsa platformos. Tačiau jis neturėjo nei vienos bendros dizaino detalės, be to Tigra sėdimosios vietos yra 2+2 sistemos. Šis kupė buvo parduodamas su dviem Ecotec šeimos benzininiais varikliais -įperkamesnis 1.4 L su 90 AG (66 kW) ir iš Corsa GSi pasiskolintas 1.6 L variklis su 106 AG (78 kW) galia. Abu varikliai yra DOHC su 16 vožtuvų ir elektroniniu kuro įpurškimu. 1.6 modelis iki 100 km/h greitinasi per 10.5 sekundės - viena sekunde lėčiau negu Corsa GSi. Tačiau Tigra pasiekia didesnį maksimalų greitį - 203 km/h. Tai pasiekiama dėka aukštesnių pavarų perdavimo skaičių, žemesnio pasipriešinimo koeficiento 0.31 ir standartinių 15" colių ratlankių.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 5
Rita | 2014-03-25
moteriskas masiniukas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
pigi, manevringa, patogi, talpi bagažinė, mažos kuro sąnaudos
brangios lempos, rūdija akyse
tai mano pirmoji meile, labai gaila bus su ja atsisveikinti, bet turėsiu mažylį tai teks ieškoti erdvesnes mašinos. Maniškė 1.4 varikliuko, kuro ryja nedaug, juokais sakau kad vandeniu važiuoja. Vietos pastatyti visur randu, labai manevringa. Rimtu gedimu per metus laiko neturėjau, o pirkau tikrai neužlaikyta, keičiau tik gumas ir tepalus, prieš techninę apžiūrą. Rūdija gan greit, po žiemos išlindo rūdys nors prieš pirkimą jų beveik nebuvo. kadangi atpigo iki tam tikros ribos, žemiau jos ir nebekrenta
Pilnas atsiliepimas...
cachius | 2013-08-13
Labai tinkantis moterims
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras valdymas,prisiparkavimas
Kratukas
Su žmona vieno auto nepasidalinome -tai reikėjo ir jai pirkti/Pati išbandė nemažai nedidelių mašinukių.Apsistojo ties dviem -Tayota Yaris ir Opel Tigra.Kadangi Yariso kainos mūsų biūdžetui buvo per didelės, tai pasirinkom Opelį.Pirkom 2010 m.už 5 tk.lt. Vis tik jai jau 14m.,bet buvusios šeimininkės buvo gerai prižiūrėtas ,rida irgi nelabai didelė, tai ir susigundėm Žmonelė.dar nelabai patyrusi vairuotoja, tai galvojau, kad pradžiai bus gerai. Dabar praėjo daugiau kaip 3 metai, o jinai net negalvoja iš jos išlipti , nors šiuo metu galime sau leisti nusipirkti ir brangesnę. Dabar apie pačią mašinikę: Pas mus yra automatas,tai benzo mieste suvartoja apie 8 -9 ltr.,trasoj apie 6 ltr. Įsibėgėja labai gerai.Valdymas irgi geras.Amortizacija nėra gera ,bet čia yra visų mažų mašinikių trukumas.Žiemą su gerom žieminėm padangom, per sniegą kasasi liux. Gale sėdėti vietos labai mažai ,nebent nuvažiuoti nedidelį atstumą. Truputi puola rūdys,bet laiku patvarkius nieko tokio.Bagažinė nedidelė,bet nulenkus galinęs sėdinęs galima pervežti nemažą krovinį. Su varikliu jokių bėdų neturėjom.Truputi apsitepalavęs ,bet dapildinėti nuo keitimo iki keitimo nereikia/Su geru akumuliatorium vedasi prie didžiausių šalčių/Tiesa,keičiau žvakęs,laidus. Variklis dirba gražiai.Užsiveda net nedaliečiat gazo pedalo. Nusipirkus iš karto pasikeitėm pagrindinį dirželį su įtempėjais ir vandens pompa. Kainavo 600 lt.Galinį duslintuvo bakelį -120 lt. Važiuojant žvirkeliu, akmenukas išmušė priekinį žibintą 130lt..Taip daugiau tik einamieji - tepalai ,filtrai ,kaladėlės. Šiuo metu ,jeigu parduočiau, gaučiau puse kainos, negu pirkau. Žiūrėti ,kad nebūtu uždroštas ,o šiaip labai paprastas eksplotuoti ir remontuoti.
Pilnas atsiliepimas...
Opel | 2013-02-07
Opel Tigra 1.4 66kwh
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Trauka, tvirta pakaba, pakankamai pigios dalys, dizainas
automobilyje ganėtinai prastas matomumas
Turėjau Opel Tigra ir man ji tikrai patiko. 1.4 motoras su 66 kwh tikrai labai smagus ir dinamiškas. Su Tigra 2 metų eksploatacijos laikotarpyje praktiškai neturėjau jokių bėdų. Pakaba šios mašinytės labai tvirta, posukiuose Tigra laikosi tikrai pukiai, žiema jos pravažumas tikrai neprastas. Opel Tigros dalys kiek man jų teko pirkt tikrai nebrangios, pvz.: nauja priekinė lempa kainavo 120 Lt. Su korozijos bėdomis Opel Tigroje nesusidūriau. Atomobilį pardaviau tik todėl, jog jis man buvo per mažas. Variklio galios automobiliui tikrai pakanka, variklis mano manymu dinamiškas, paspaudus gazo pedala automobilis nieko negalvojęs šauna į priekį. Eksploatacija nėra brangi, tačiau Opel Tigra gan greitai nuvertėja. Atkreipkite dėmesį ar nevarva tepalai iš variklio, ar nesurudyjas kėbulas.
Pilnas atsiliepimas...
McDonis | 2012-03-04
Tigra 1.6
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
išskirtinis, kompaktiškas, erdvi bagažinė, sportiškas
brangios lempos, eksterjero detalės
Automobilis žmonai ir jos krepšiui. Daug tokių mačiau gan stipriai surūdijusių. Maniškė visai neblogai atlaiko rūdžių atakas. Gana kietas automobilis. Valdymas lengvas, bet užmovus rekomenduojas 195 pločio padangas reikia vairą laikyti. Su žieminėm 175 to nesijaučia. Jei automobilis neturi galinio spoilerio, prie 180 jau pastebimai pradeda vaikščioti galas. Su spoileriu tai pastebima prie 200. Didžiausiu minusu įvardinčiau stabdžių sistemą, dideles lempų kainas, jei sudaužysite galinį stiklą - galite išmesti mašiną... Nors, dabar gal jie jau ir atpigo. Kuro sąnaudos priimtinos, kai atpratinau gaspadinę važinėti laisva pavara, jos nukrito iki 5-6 trasoj, 9 mieste. Neįnoringas, priežiūra paprasta ir nesudėtinga. Pagal tokį automobilį varikliui galios netrūksta. Brangios eksterjero detalės, lempos, stiklai. Dažniausiai pametamas/pavagiamas galinio kablio dangtis buferyje. tikrinti stabdžius
Pilnas atsiliepimas...
Force | 2007-12-06
tigriuks
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
patikimas automobilis, jokių problemų eksploatuojant 1.4i 16v DOHC tik eksploataciniai dalykai: paskirstymo diržas su įtempėjais, tepalai, antifrizas, tepalas APV.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Opel modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   AgilaAgilaKarl
    Adam
  Maži   CorsaCorsaCorsaCorsa
    Ampera-e
  Kompaktiniai   AstraAstraAstraAstra
    Ampera 
  Vidutiniai  VectraVectraVectraInsigniaInsignia
   Signum  
  Dideli   Omega  
  Kupė  Calibra   
  Tigra Tigra 
  Kabrioletai     Cascada
  Roadsteriai   SpeedsterGT 
  Mini krosoveriai     Mokka
    Crossland X
  Krosoveriai    Antara 
    Grandland X
  Visureigiai   Frontera  
  Mini vienatūriai    MerivaMeriva 
  Vienatūriai   ZafiraZafiraZafira
  Daugiatiksliai    ComboComboCombo
  Komerciniai    VivaroVivaroVivaro
   Movano
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai