Markės

Atsiliepimai

Smulkiau Peugeot 307
2001 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-20
Peugeot 307 2,0 HDI 100kw SW
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Talpus, ekonomiškos kuro sanaudos, gera varyklio trauka, patogus ilgoms kelionėms.
Džni varyklio, elektros mazgų gedimai, brangus remontas, prasta garso izoliacija, sunkus vairas.
Trauka puiki, ekonomiškas(6,1l-100km)pakankamai erdvus, talpus automobilis, prasta garso ioliacija, dažni elektronikos gedimai, sunkokas vairas, menkiausi kelio nelygumai persiduoda, juntami vairo vibracija.Ilgi bėgiai. Labai lepus varyklis, reikalaujantis priežiuros. Dažni elektros gedimai. Ne visi meistrai imasi remontuoti toki modeli, o jei apsiima remontas labai brangus. Jei reikia ekonomiško, patikimo automobilio, tai tikrai nepatariu pirkt šio modelio. Labai ir labai dažni ir brangus gedimai, nepatikimas varyklis ypač nepatikima elektroninė automobilio dalis ir brangus remontas.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Audi A6
1997 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-20
A6 2003 metu, 2.5 120kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Talpus universalas, konfortiska, gera izoliacija, kokybiskas interjeras, tokiam varikliui kaip ir taupus,
Megsta rudyti arkos ir danktis, eksplotacijos kastai
Automobili turiu jau 2 metus. Per si laikotarpi galiu pasakyti smagi masina. Garao izoliacoja labai gera, gal siektiek prisideda, kad pas mane langai dvigubo stiklo. Vaziuokle taip pat minksta. Zinoma jos keitimas ne is pigiuju, net brangoka kaip yokiu metu masina. Vykau i kelione (7000km) ir siuos keliones metu neivyko nei viena problema. Ziema megsta langai parasuoti. Pas mane komplektacija pilna. Net vebasto veikiantis yra. Pirkau su dezes defektu, tai idejau mechanine deze vietoj automato, kainavo 700 euru su darbais. Vaziuoja smagiai, paspaudi ir vaziuoja. Kuro sanaudos priklause kaip vaziuosi, mieste 8-10 litru, uzmiestyje prie 110km/h 6litrai. Iki siol man asmeniskai grazus dizainas universalo:)
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Toyota Avensis
2009 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-20
TOYOTA AVENSIS, 2012 D-CAT
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Gražus, paprastas, patikimas, manevringas, mažas nuvertėjimas
Dideles kuro sąnaudos, kietoka pakaba, letokas automatas
Pirkau naudota, su 110k rida. automatas. Persedus po Fordo Focus, visiškai kitas lygis važiuojant. Didžiausias šokas mieste 9l. kuro, kažkodėl šios vietos neišdirbo gerai Toyota, lyginant su konkurentais. Gaila kad dyzelinas automatas ne variatorius, nes esamas automatas toks vangokas, pagalvoja prieš startuodamas, kartais keistai perjungia begius, silpnoka trauka kaip 2,2 varikliui. iš esmes daug minusų nėra, puikus šeimos auto, talpus ir patinkimas remontu dar neturėjau. kaina laikosi stabiliai
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Peugeot 406
1995 - 2004
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-20
80 kW 2.0 HDi , 2003
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patvarus variklis, nedidelės kuro sąnaudos, gana konfortiškas, talpus salonas
dažnos elektros instaliacijos problemos, greitas nusidėvėjimas
Įsigytas automobilis po prieš tai turėtu VW Passat. Buvo panašiai, kaip nuo dviračio persėsti ant minkšto motociklo. :) Įsigytas automobilis buvo ~7,5 amžiaus su tikra 280 k rida. Salonas su oda ir prikišta elektronikos, t.y. viena geresnių komplektacijų. Pasirinktas 2.0 HDi dyzelis, nes puikūs atsiliepimai (tikrai pasiteisina). Patvarus darbinis automobilis. Salone ir bagažinėje telpa labai daug. Kuro ryja nedaug. Trauka puiki. Remontuoti dažniausiai reikėjo tik važiuoklę ir įvairias traukes... Per 7,5 eksplotacijos metų pakeista beveik viskas: standžių sistemos dalys, amortizatoriais su visais guoliais ir t.t. , net sankaba. Tikrai kartojasi elektros instaliacijos ir elektronikos problemos. Dažnai reikia keisti lemputes, paskutiniu metu išlenda daugiau keistenybių: autopiloto dingimas, laikinas elektrinių langų valdymo sutrikimas, klimato kontrolė ir t.t. Šiuo metu rida beveik 400 k km, variklis dirba gerai, pats automobilio kėbulas pradeda rodyti rūdis. Vertė... praėjus TA, galima iškišt už algos dydžio sumą. Pigiai įsigyjamas, nuvertėja beveik iki nulio. Rida nesvarbu. Reikalinga žiūrėti bendrą išorinį ir vidaus nusidėvėjimą. Patikrinti visas lemputes. :)
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Nissan Qashqai
2013 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-20
Visapusiskai patenkintas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Skaito kelio zenklus
Neradau
Turiu 2015 m. 1.2 2wd ir esu visiskai patenkintas.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Mitsubishi Outlander
2012 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-18
2017 Mitsubishi Outlander AWD (2.4L 4cyl CVT)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Komfortiškas ir prabangus lyginant pagal kainą
nėra
Aš vienareikšmiškai myliu savo automobilį! Jį įsigijiau 2017 m. Lapkričio pabaigoje. Važinėju su juo jau beveik metai ir galiu pasakyti, kad vairuoju prabangų automobilį, nors jis per pus pigesnis, nei kiti! Nusipirkau žiauriai pigiai. Aš tada važinėjau nuomojama "Mazda CX-5", bet "Outlander" ją aplenkė viskuom! Dabar aš moku 15 Eurų per mėnesį daugiau, bet aš jį galiu vadint savuoju! Man taip pat patiko "Mazda CX-9", bet negaliu moketi beveik 50k už automobilį. Mane labai sužavėjo "Outlander" ir likau labai maloniai nustebintas! Taip trečioji eilė tinkama tik vaikams vežioti. Vieną kartą teko sedėti gale, bet nebuvau sulankstęs vidurinęs eilės, tai visai nepatogu buvo, bet jei būčiau sulankstęs, tai manu, kad būtų patogu.Aš turėjau sėdėti ten vieną kartą, bet mes ne traukėme vidurinę sėdynę. Pagreitėjimas yra puikus. Neklausykite tų, kas sako, kad prastas įsigreitėjimas. Jei norite, kad geriau startuotų iš vietos, paspauskite "S" režimą! Šis automobilis turi daug funkcijų, maniškis turi premium paketą, bet bazinis turi labai gerų funkcijų taip pat. Automobilis netgi turi sniego režimą, skirtą SAWD ir blokiruotės rėžimą kad galėtumėte važiuoti tešlynais, Apple car play, odinės sėdynės ir dar begalė kitų privalumų!!! Neapsigaukite, kai "Mazda" sako, kad jie yra vieninteliai, kurie turi aklos zonos stebėjimo sistemą, nes "Outlander" taip pat turi. Saugumo priemonės ir įspėjimai yra nuostabūs! Šoniniai veidrodėliai sulenkiami - paspauskite mygtuką, jei norite tai padaryti, kai jūs pastatysite arba tai bus, kai jį užrakinsite. Tai beprotiška!!! Kolkas neteko remontuoti Rekomenduoju!!!!
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Toyota Avensis
1997 - 2003
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-17
Toyota avensis, 2l d4d 81 kw
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Patikimumas, apsisukimo spindulys, paprasta ir greitai suprantama konstrukcija, traukos ir kuro sąnaudų santykis, prošvaisa.
Pūva, rūdyja, silpnesnė vieta smagratis, garso izoliacijos nerasta, nepatogios sėdynės, jautrūs stabdžių diskai (išsikreivoję stabdant muša per vairą).
Turiu šį automobilį maždaug 5 metus. Lietuvoje nuo 2005 metų, tad logiška kad puvėkas, atsižvelgiant i tai, kad praeita savininkė po laiko sužinojo apie dugno dengimą antikorozine medžiaga. Korozijos pažeistos 3 durelių apačios, abu slenksčiai, galinių arkų apačios ties slenksčiais, pradeda rudyti priekinio lango viršuje. Bet visa tai tik karo ir kovų randai. Visa tai atperka patikimumas, praktiškumas. Per 5 eksplotacijos metus keičiau visas kaladėles kelis kartus, galinio amortizatoriaus lėkštę (išpuvo), abs daviklį (mano kaltė), vieną variklio pagalvę, galinius guolius. Visa tai atsėjo iki 200 eu. Į tai neitraukiant tepaų ir filtrų. Smagratis ir diržai buvo keisti praeitos savininkės. Mano numinta apie 100 tūkst. km. Laukia diržų keitimas, kaina iki 200 eu, priklauso kas keičia, kur, kokios dalys ir kas keičiama. Daug bekelėje praminta, dugno nesu kabinęs, duobės ir borteliai negasdina. Garso izoliacijos nerasta. Kuro sąnaudos apie 7 ltr. žiema apie 8 ltr. Lėtai nevažinėjų, pavaikau kiekvieną dieną. Iki idealaus stovio reiktų investuoti 500 eu. Beje automobilis pirktas už 1300 eu, dabar mano galva vertė 1000 eu, tad nuvertėjimo nėra, nusipirkus tvarkingą automobilį kaina juntamai nekris. Patarimai perkant: patikrinti dugną, dureles, dėl rudžių. Pasiekus 100km/h pakankamai stipriai pastabdyti, dėl blogų ar kreivų stabdžių disku, jeigu nemuša per vaira tada viskas tvarkoje. Atkreipti dėmesį ar nemeta lauk 5 pavaros. Įsitikinti ar smagratis tvarkingas. Na o nusipirkus šį tetos ar dėdės bolidą nepagailėti pinigų tepalam, filtram, kokybiškam kurui.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Mazda Premacy
1999 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-17
Tikrai ne
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigios detalės
Rūdys...
Turėjau porą metų, tai tikrai nerekomenduoja. Tvarkymas ir detalės atsieina gan pigiai. Pirkau iš Vokietijos, dugnas buvo praktiškai kaip naujas, viena kita rudelė ir tiek, tai per du metus ji man taip surūdyjo, kad jau tik į laužą vežt, o ką jau kalbėt apie pardavimą. Dar šiti varikliai su dujom nelabai draugauja, pastoviai išlenda kokia nesamonė ir vienas kitas engine checkas.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Subaru Outback
2009 - 2014
Vidutinis automobilio įvertinimas
Žemaitis | 2018-09-17
OUTBACK 2,5 L žvejybai ir medžioklei
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geras pravažumas, talpi mašina.
Pavarų dėžė nepatikima, 2,5L varikliui trūksta galios ir dinamiškumo. Prasta garso įzoliacija, sunkus vairas.
Outback 2,5 L parsiustas iš USA su 9000 mylių rida, remontuotas Lietuvoje. Yra įdėtos taškinės dujos. Pravažumas super, labai smagus važiuoti žiemą ir šiaip per "tešlynus". Variklis 2,5 silpnas, lenkiant užmetus gazo žemina pavaras ir kaukia staugia. Labai tinkamas važinėti pensininko režimu į medžioklę, žvejybą. Garso įzoliacijos nerasta, važiuojant purvynais atrodo kad brendi su guminiais. Labai 'sunkus" vairas - yra paprastas hidraulinis (elektrinis stiprintuvas dedamas tik į europinius modelius). Gana dažnai reikia keisti galinių stabilizatorių gumas, europinės netinka. Po 100 000 teko keisti pavarų dėžę - remontuoti niekas neapsiėmė (CVT - variatorius ir niekas net nenori žiūrėt į tą pusę). Tikėtina gedimo priežastis - sunkių priekabų tampymas, nors jos nebuvo tampomos labai dažnai ir intensyviai. Po 200 000 - pramušo variklio galvos tarpinę - teko keisti abi, tuo pačiu buvo sureguliuoti ir vožtuvai. Tai automobilis žvejui, medžiotojui arba šiaip sodininkui/ūkininkui. Tai ne šeimos ir ne kelioninis auto. Patarimas rinktis modelį su 3,6 L varikliu.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Smart Forfour
2004 - 2007
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-17
Smart Forfour 2005
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Mažokas automobilis, lengvai randantis vietą pasiparkuot. Variklis ištiek neblogas d 1.5 70kw, labai labai ekonomiškas, labai daug vietos gale sėdintiems keliaiviams(bet nelieka bagažinės)
Pavarų dežės svirtis sunkiai vaikšto, labai krato, žvirkeliu nepavažiuosi. Būtina tamsinti langus, nes viskas kiaurai matosi. Priekis žiauriai žemai.
Geras variklis, ekonomiškas. D 1.5 70kw Moteriškas automobilis. Lengvai valdosi, salonas paprastas. Automobiliukas skirtas miestui, na kaip iki 100km/h įsibegėja visai greit, bet nuo 130km/h jau visiškai nebegreitėja. Labai atkreipia aplinkinių dėmesį. Labai kieta važiuoklė, nepavažiuosit žvirkeliu. Rekomenduoju tik moterims, ar mergaitėms išlaikius teises.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volkswagen Touran
2003 - 2010
Vidutinis automobilio įvertinimas
shoberis | 2018-09-16
Puikus auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
didelis,komfortiškas manevringas
minusų neturiu
Automobilis nėra blogas,pas mane yra automatas 1,9 tdi 74kw auto išties yra komfortiškas kelyje labai geras,ypač tolimose kelionėse vienintelis minusas buvo man tai automatines dėžės smagračio keitimas apart to viskas su mašina gerai. Vietos tikrai daug atsilenkus sedynes tikrai daug ko prisikrausit, na o jei su sedynem tai galėsit taxify dirbt :) pas mane auto 2009 metų tad korozijos dar jokios nėra,kiek esu girdėjęs senesniuose modeliuose jau jos yra, tad kas norit gero didelio komfortiško auto rinkites šį :) Brangus smagračio keitimas žiuret kad nebutu korozijos ir viskas :)
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau BMW 3 klasė
1998 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-14
BMW e46 318i 105kw benzas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Stabilumas
Variklis
Nusipirkau auto is vokieciu parvaryta 2001. Kebulas is technines neblogas,neskaitant kad is abieju pusiu po biski parudija galines arkos. O is technines puses atrodo kad masinos tam tikros detales padarytos iki tam tikros ribos kad laikytu. Buvo visas variklis apsitepalaves,praleidinejo variklio tarpines,ko pasekoje vanuso klaida mesdavo ir masina nedirbo kaip turejo dirbti. Reikejo keist voztuvu gumeles (ju ligos). Na o pravaziavus islindo 1k km islinindo kita problema,sankaba i pabaiga,ir starteris pradejo nesamones daryti (bendekso nesmetineti). Ko pasekoje situos du dalykus reikejo pasikeisti. Beje,dar masinos vidaus apsvietimas kazka grybauja,bet cia jau smulki problema lyginant su kitom. Lauksim kitu gedimu
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Audi A4
2004 - 2008
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-12
Audi A4 2,7 TDI automatas universalas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Galia, vairavimo malonumas, komfortas, universalo bagažinės taupumas, su automatine dėže patogu važiuoti kamščiuose. interjero kokybė. Taupumas
NĖRA
Mašiną turiu du metus, pirkta Vokietijoje. 2,7 variklio galios pilnai užtenka, plius galima saugiai čipuoti. Automatas bėgius mėto labai sklandžiai, kadangi dėžė variacinė, nėra mušimų ar pan. Šitų dėžių kuro sąnaudos panašios į mechaninės dėžės. Tačiau jos pačios yra nelabai patikimos, galimi gedimai, ypač po tepalų keitimo. Šiaip geresnės komplektacijos mašinoje sėdėti labai malonu, jausmas lyg sėdėtum Audi a8, variklio izoliacija puiki. Mieste kuro sąnaudos nepasakyčiau, kad labai mažos, nei labai didelės, važinėjant tik mieste, apie 10 litrų dyzelino. Užmiestį, ilgose kelionėse mašina nepakeičiama. Per du metus, neskaitant tepalų ir filtrų, buvo užsikišęs DPF, kurį išprogramavau, keistas termostatas (30e naujas termostatas, 15e pakeitimas, kartu su antifreezu), diskai ir kaladėlės, remontuotas supportas, granatos guma, ir stabilizatoriaus traukė. Viso per porą metų apie 200e. Per 2 metus kaina beveik nepakito. Pirkta už 4500e, dabar universalų kaina svyruoja nuo 3900-4600e už tokį modelį. Sedanai kur kas brangesni, ypač su komplektacija Būtinai ieškoti geresnės komplektacijos.(autopilotas, multifunkcinis vairas, bluetooth ir pan.). Jeigu įmanoma, daryti normalią diagnostiką, kad pažiūrėtų cilindrų darbą, purkštukus, nes gali brangiai atsieiti :)
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Ford Focus
1998 - 2005
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-11
Puikus kasdienis automobilis! 1.8 66kw TDDI
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pigi eksplotacija, gerai valdmas, patikima vaziuokle, kokybiskas salonas, ekonomiskas
linkes i korozija jei apleisit ir nepriziuresit
Šį Focus turiu jau šiek tiek ilgiau nei metus, pasmane universalas 1.8 66kw dyzeliniu varikliu. Per tą laiką pravažiavo pas mane ganetinai nemažai, virš 42 000 km. kaip per maždaug 14 mėnesių tai čia gana didelis atstumas. Važinėju kas diena bent po 100km apie 50/50miestas užmiestis. Mieste telpu į 6 litrus, normaliomis eismo salygomis Vilniuje, bet važiuoju gana ramiai ir nelekiu nuo kiekvieno šviesoforo. Užmiestyje daugiau 5l 100km nesu padares, taigi ekonomija tikrai gera. Taciau reiketu pamineti kad jei norit draguoti tada ir 10l mieste pasiims :) Siaip varikli ir iki 5k rpm esu nekart pakankines bet dirba kaip laikrodis nors ir rida jau 360k o dar tikiu atsukta cia yra :) Ir siaip nesakau kad labai seku tepalu ar filtru keitima bet sita varikli uzmusti beveik neimanoma dirbs nors ir ant atrabotkes. Patikimumas geras, teko paremontuoti tik galini el langa per ta laika kas yra smulkmena taigi mane focus nustebino sioje vietoje, paliko labai gera ispudi. Salono medziagos Ghia bent jau tikrai kokybiskos, pvz man net malonesnes uz naujesniu focus :) Plastmases jei nebuvo ardytos kokiu kreivarankiu jokiu garsu neskleidzia. Vaziuojant nuo 90kmh jauciamas salone didesnis triuksmas bet kaip tokios klases auto viskas ok, kokia astra lygiai taip pat gera garso izoliacija nepasizymi. O del kebulo tai ji reiketu labai priziureti, tik pamatai rudele ir sutvarkai, ir nebus problemu, na o jei nieko nedarai ir vaziuoji ir tiek tai nereikia noret kad nerudytu, nes ir siaip jie linke rudyti labiau. Bet sakau, jei priziuri sitos problemos neturesit. Pasiziureti labiausia dureliu apacias ir slenkscius, jei perkant yra uzdetos slenksciu plastmases siulyciau paziureti kas po jomis yra. Beje automobilis labai stabilus ir gerai valdomas posūkiuose, visada jautiesi užtikrintas, ko negalėčiau pasakyti apie golf ar astra. Labai geras kainos kokybes santykis, uz tokius pinigus kaip kainuoja focus sunkiai rasit kazka kita geresnį.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volkswagen Golf
1997 - 2003
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-10
Auto pagal poreikius
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Itin ekonomiškas, pakankamai talpus, nebaisiai vargina net ilgesnėje kelionėje.
Rūdys
Sveiki turiu baltą karavano tipo golf'ą. Kaip kam žinoma papuola, bet istorija su manuoju buvo tokia. 1999m gamybos, gan pigiai pavyko nupirkti(1050eu), bet žinoma kuo pigiau nupirksi tuo daugiau sudėsi. Mano variklis 1.9 66kw paprastas, be kažkokių imantrybių. Vos tik nusipirkus buvo pakeisti diržai tepalai , o pakeitus kuro filtrą prasidėjo visos bėdos.. tai netraukė, tai nesikūrė daugybę kartų buvo jungtas prie kompiuterio ieškotos problemos, buvo spėjama jog kuro siurbliui amen vėliau buvo spėjama jog kuro filtras yra blogas, žodžiu buvo keisti filtrai kuro kol nepaaiškėjo jog visa problema ,kad kuro šlanga ateinanti iš bako į kuro filtrą yra juodai užsikišus. Taigi tai buvo vienintelė problema nuo pat pirkimo ir sutvarkyta per maždaug 3mėn. Šiaip apie kasdienybę šiuo metu su šiuo auto- džiaugiuosi kad turiu jį patikimas darbinis auto važiuoja į savaitę apie 500km kolkas ledasss. Kadangi variant modelis pakankamai erdvus ir pakanka vietos susidėt daiktam, valdymu taipogi esu labai patenkintas kuro sąnaudom taippat, važiuoklė paprastutė dalių tiek kėbulo tiek variklio visur rasi. Vienintelį gal minusą pabrėžčiau tai rūdyjas priekinės arkos virš priekinio stiklo kyla rūdelės ir bagažinės dangtis kelia po truputį rūdis visa kita tikrai gera vokiška kokybė tikrai tinka tiek pradedančiajam vairuotojui tiek vyresnio amžiaus vairuotojui kuris nereikalauja iš automobilio didelių privalumų.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Peugeot RCZ
2009 - 2015
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-08
RCZ
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Dizainas
Asmeniskai per paprastas salonas.
Automobilis paliekantis dideli ispudi ☻ gatveje retai toki pamatysi, todel kas nori issiskirti, sitas automobilis puikiai tinka
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Alfa Romeo 145
1994 - 2001
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-07
smagus masiniukas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
puikus darbinis masiniukas
smulkmenos
1998 1.4ts geras ir smagus automobilis.vaziuoja be problemu
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Toyota Auris
2013 - dabar
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-07
Toyota Auris hibrid 2016m.
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Pakanka vietos keleiviams, pakankamai aukštai išsikelia vairuotojo kėdė
benzino sunaudojimas didesnis nei gamintojas rašo
2016m. 1,8 benzinas, elektra, chečbekas. Automatinė pavarų dėžė, galingumo pilnai užtenka, praktiškas, taupus ir manevringas. Galinės sėdynės pilnai išsilanksto, kartą vežiau stalą kurio dydis 85x140 ir supakuotas laisvai pasiguldė, ant jo dar 4 kėdes sudėjom. Vienu žodžiu ir gražiai žiūrisi ir ūkiška mašinytė. Gale telpa trys asmenys su ilgom kojom. Priekinės sėdynės gan patogios, daug vietos kojoms, nugara nepervargsta. Prietaisų skydelis keleiviui nesimato. Salono kokybė labai gera, žiemą niekas nebarška. Audio aparatūra groja pukiai. Galinė kamera labai palengvina parkavimasi. Pirkau naują 2016 metais , tai kol kas jokių remontų, tik garantinis aptarnavimas. Labai tinka tiems, kurie mėgsta nespausti gazo. Man benzino sąnaudos tik dėl to didesnės, kad aš mėgstu iš visų sankryžų greitai išvažiuoti, o ši mašina stipriau paspaudus pedalą iš karto persimeta ant benzino.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Hyundai i30
2012 - 2017
Vidutinis automobilio įvertinimas
Teodoras | 2018-09-07
i30 1,6 d. 2017 wagon
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Geros surinkimo medžiagos ir salono kokybė, erdvus. Taupus ir dinamiškas 1,6 D 100kw variklis. Per pirmus 100 000 km jokių variklio ir važiuoklės gedimų.
Morališkai "pasenęs" skydelio ir panelės apšvietimas (mėlynas).
2015m. 1,6 dyzelis (feisliftas) universalas, galingiausias iš dyzelinių variklių (facelift) 100kw. Mechaninė pavarų dėžė. i30 tikrai praktiškas, taupus ir manevringas. Galinės sėdynės pilnai išsilanksto į komplikaciją įeiną tinklas kuris gali tvirtintis iškart už priekinių sėdynių arba už galinių (galima daiktus krauti iki lubų). Gale telpa trys asmenys. Priekinės sėdynės kaip savo klasėje gan patogios, prisipučia, daug vietos kojoms, nugara nepervargsta. Prietaisų skydelis konservatyvus, bet viskas savo vietoje (yra nereikalingų mygtukų ant vairo), net bazinėje komplikacijoje įeina šildomas vairas (didžiulis privalumas, rekomenduoju visiems išbandyti žiemą). Elektroniškai reguliuojasi vairo pasipriešinimo sunkumas "lengvas, vidutinis, sport". Priekyje sudėtos papildomos lemputės kurios šviečia tik sukant į šonus, labai pagerina matomumą tamsiu paros metu posūkiuose. Važinėjant ne pilnai pasikrovus galios tikrai pakanka, bet jei su daiktais ir 4 keleiviai, jaučiasi galios trūkumas ir stabdžių susilpnėjimas. Salono surinkimo kokybė labai gera, žiemą niekas nebarška, medžiagos tikrai ne prasčiausios, mažai plastmasės. Standartinė audio aparatūra labai nustebino, groja pukiai . Mašinoje trūko tik automatines greičių dėžės. Mechaninės dėžės svirtis visa metalinė, žiemą be pirštinių liesti labai nemalonu. Remontas: Per pirmus 92000 buvo sugedę tik bagažinės vidaus apšvietimo lemputė (garantinis pakeitė visą detalę). Ties 70000 skilo priekinis stiklas, bet suveikė kasko draudimas. Ties ~45000 perdegė priekinė lemputė. Daugiau jokio remonto nebuvo, tik einamieji aptarnavimai tepalai ir t,t. Eksplotacija: Kaip ir visų vidutinės/žemesnės klasės automobilių, keičiami telaplai kaladėlės ir pan. Detalės nėra brangios. Pikrčiau tik 1,6 dyzeli su 100kw, galios ir taupumo atžvilgiu. Tikrinti servise prieš perkant kaip ir kiekvieną automobilį.
Pilnas atsiliepimas...
Smulkiau Volvo V50
2004 - 2012
Vidutinis automobilio įvertinimas
2018-09-06
Volvo V50 2.0D 2007 (facelift)
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringas, išvaizdus, puikiai tinka vairuoti mieste, kokybiška audio aparatūra, aukšta sedėsena
Kietoka važiuoklė, jaučiasi kelio nelygumai, pagal galią didokos kuro sąnaudos, nepatogus aukštam žmogui
Gražus automobilis, nors vietos salone nėra daug, tačiau tikrai pakanka gale, tik aukštesniam žmogui gali būti lubos per žemos (tiek gale, tiek priekyje), todėl vairuojant sunku stebėti aplinką, nors mano ūgiui (179 cm) problemų dėl to nekyla. Aukšta sėdėjimo padėtis, kokybiškas interjeras (oda ir minkštas plastikas). Kuro sąnaudos mieste 7 - 9l (priklauso nuo metų laiko, eismo sudėtingumo, vairavimo stiliaus), bendrai išeina apie 6,5 l. Geras pasukamumas, manevringas aikštelėse, lengva parkuoti. Trūkumai - kietoka važiuoklė, labai jaučiasi kelio nelygumai, 100kW pakanka tik normaliam vairavimui, sportininkams patarčiau ieškoti galingesnio variklio, kemšasi DPF (kolkas problemų dar neturėjau). Bendrai paėmus tai tikrai kokybiškas ir gana išbaigtas automobilis (lyginant su ankstesnių metų modeliu), labai kokybiška audio aparatūra, todėl papildomai į tai investuoti neverta. Bagažinė nėra labai didelė, tačiau sulanksčius galines sėdynes nesunkiai telpa dviratis, vidutinio dydžio šaldytuvas ir pan. Labai gera rinkos kaina už tokį automobilį lyginant konkurentus. Kolkas turiu tik 3 mėn, todėl negaliu plačiai komentuoti, keičiau tik savaime einamas dalis (filtrus, diržus), tepalo keitimas su filtru apie 65 EUR. Pigus draudimas. Patarčiau rinktis faceliftinį, labiau išdirbtą modelį, žinoma, pirkti tik geros būklės.
Pilnas atsiliepimas...
 
123456789...303