Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2023-01-24
Renault pristato interaktyvią kampaniją skirtą Renault Twingo parodiniam automobiliui sukurti

Renault pristato interaktyvią kampaniją skirtą Renault Twingo parodiniam automobiliui sukurti
 Kiekvienas gali susikurti savo „Twingo“... 

„Twingo“ yra veržlus, kompaktiškas ir prieinamas automobilis, puikiai įkūnijantis „Renault“ koncepciją „voitures à vivre“ arba lietuviškai – „automobiliai gyvenimui“. Linksmas, smagus, spalvingas, praktiškas ir universalus – kiekvienas turi savo „Twingo“ viziją, kurią išreiškia garsusis šūkis „à vous d'inventer la vie qui va avec“ (liet. „tik nuo jūsų priklauso, kokį gyvenimą su juo susikursite“).

Dabar „Renault“ kviečia bendruomenę iš naujo sukurti „Twingo“ pasitelkiant dirbtinį intelektą. „Renault“, atlikdama skaitmeninę transformaciją į realybę, sukurs parodomąjį automobilį, kuris bus tiesiogiai paremtas visuomenės kūriniais.
 
„Kadaise dirbtinis intelektas buvo prieinamas tik technologijų elitui, o dabar juo gali naudotis visi, tereikia vos trijų paspaudimų. Ši naujai prieinama technologija suteikia galimybę kiekvienam išlaisvinti savo vaizduotės galią. Norėjome pagerbti kultinį „Twingo“ automobilį, suteikdami visiems galimybę dalyvauti kūrybiniame procese. Pristatysime pirmąjį parodomąjį automobilį, pagamintą naudojant dirbtinį ir žmogiškąjį intelektą, tiesiogiai sukurtą pagal gautus projektus“, – sakė Arnaud Belloni, pasaulinės rinkodaros vadovas.
 
Nemokami įrankiai internetu 
 
Skrendantis, po vandeniu, kosmose, pagamintas iš šokolado... Galimybės yra neribotos! Nuo 2023 m. vasario 1 d. iki kovo 31 d. visi galės kurti, įsivaizduoti ir perkurti „Twingo“ pagal savo norus, naudodami generatyvinius dirbtinio intelekto įrankius, tokius kaip „Midjourney“, „Stable Diffusion“ ir „Dall E“. Įvedę kelis raktinius žodžius, naudotojai galės pasitelkti šiuos itin veiksmingus ir lengvai prieinamus vaizdų generatorius, kad sukurtų neįtikėtinus vaizdinius.
 
Tuomet jie galės pateikti savo dizainą, paskelbdami savo kūrinius pageidaujamoje socialinių medijų platformoje su grotažyme: #ReinventTwingo 
 
„Renault“ pristato „Reinvent Twingo“
 
Skaitmeninės technologijos yra tikras automobilių pramonės privalumas ir „Renault“ įvairiais būdais tai pasitelkia, pavyzdžiui, įtraukdama dirbtinį intelektą į vizualinius patikrinimus, kurie yra gamybos linijos dalis, ir taip užtikrindama didesnį reaktyvumą ir geresnę kokybę gamyklose, taip pat prognozuojamąją techninę priežiūrą ir energijos suvartojimo optimizavimą bei kontrolę.

Šia nauja procedūra bendrovė patvirtina, kad yra pirmoji automobilių gamintoja, kuri, kurdama parodomąjį automobilį, sujungė dirbtinį ir žmogiškąjį intelektus – tai dar viena „Renaulution“ revoliucija. 
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt