Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2024-06-10
Birštone pristatytu superautomobiliu domėjosi lenktynių gerbėjai – atšventė ypatingoje degustacijoje

Birštone pristatytu superautomobiliu domėjosi lenktynių gerbėjai – atšventė ypatingoje degustacijoje
Spalvingas, galingas, kurstantis azartą – toks yra Birštone pristatytas superautomobilis, šį sezoną startuosiantis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate. 

Pasigėrėti „Lamborghini Huracan ST EVO" grakštumu ir išskirtinumu į savaitgalį tradicinę šventę surengusį kurortą atvyko ne vienas žinomas adrenalino gerbėjas: renginių vedėjas Dainius Martinaitis, advokatė Aušra Ručienė su šeima, muzikantas Ramūnas Grybauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, galiūnas Vidas Blekaitis, buvęs krepšininkas, Birštono sporto centro vadovas Giedrius Gustas, Birštono merė Nijolė Dirginčienė, dainininkė Lijana Stakauskaitė, aktorė Lina Bražinskaitė, vandens someljė Aistė Miliūtė, dainininkė Giulija, operos solistė Monika Falcon, grožio salono savininkė Vaida Norkūnaitė, renginių vedėjas Giedrius Gustas.  

Komandos „SYSTEM KAN-Therm“ lyderis Lukas Laukaitis patikino, jog superautomobiliu vadinamas „lambordžinis“ lenktynių trasoje jam atveria naujas galimybes, kurias išnaudoti pravers turima daugiau nei dešimties metų dalyvavimo žiedinėse sportinė patirtis. 

Surengtame galingojo „įrenginio“ pristatyme pranešta, kad jis buvo įsigytas iš profesionalios gamyklinės „Lamborghini“ komandos bei atsivežtas tiesiai iš Italijos. Tokio automobilio kaina siekia 180-200 tūkstančių eurų. Tai gamyklinis, iš esmės lenktynių trasai sukurtas superautomobilis. Jo 5,2 litro darbo tūrio, V10 formos atmosferinis variklis išvysto net 620 AG pajėgumą ir 570 Nm sukimo momentą.  

„Imponuoja ir automobilio variklis. Neapsakomos emocijos yra jį vairuojant. Manau, nesuklydau rinkdamasis“, – susirinkusiesiems prie Birštono kultūros centro pasakojo lenktynininkas L. Laukaitis. 

Pažymėti „SYSTEM KAN-Therm“ sportininkams bei žiedinių lenktynių gerbėjams svarbų įvykį jis pakvietė netradiciškai – degustuojant patiekalus, pagamintus naudojant mineralinį vandenį. Tokia tema pasirinkta neatsitiktinai, nes šįmet Birštonas mini net keletą svarbių sukakčių, susijusių su mineraliniu vandeniu: sukanka 145 metai, kai kurorte buvo atrastas mineralinio vandens šaltinis „Viktorija“, vėliau pavadintas „Vytauto“ vardu, o prieš 100 metų mineralinis vanduo buvo išpilstytas į butelius.

Netikėtu meniu šventei pasirūpinę „Namų restorano“ virtuvės meistrai, patikino, jog būtent kurorte gaminamą vertingą gėrimą, išgaunamą iš žemės gelmių, galima naudoti ir sriuboms, ir užkandžiams, ir desertams ruošti. Bene ryškiausiai natūralių mineralų prisotintas vanduo atsiskleidžia šaltibarščiuose. 

„Labai džiaugiamės tokiu netradiciniu būdu galėdami populiarinti automobilių sportą. Tikimės gero sezono ir dar ne kartą su lenktynes mylinčiais žmonėmis susitikti neformalioje aplinkoje“, – sako L. Laukaitis.  
 
Spauskite ir sužinokite daugiau apie Lamborghini Huracan
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti 5000 skelbimų, virš 8300 atsiliepimų apie automobilius bei beveik 2000 automobilių apžvalgų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2024

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt