Markės


Straipsniai

Atgal į straipsnių sąrašą Atgal į straipsnių sąrašą
2023-05-24
Į „Nemuno žiedą“ grįžta didžiausias „drifto“ iššūkis

Į „Nemuno žiedą“ grįžta didžiausias „drifto“ iššūkis
Pirmasis vasaros savaitgalis, birželio 2-3 dienos, turėtų kaip reikiant užkaitinti kraują šonaslydžio mėgėjams, mat į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą grįžta ypatingos varžybos: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“. Dėl įspūdingų greičių ir vaizdų žiūrovų pamiltas renginys šiemet smalsuolius vilioja ne tik garsiomis pavardėmis, bet ir naujomis patirtimis.

Renginio organizatorius Linas Ramoška neslepia: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ tapo tradicija Baltijos šalyse. „Drifto“ gerbėjai šio renginio stengiasi nepraleisti nė už ką, mat jo trasa – greičiausia ir Lietuvos, ir Baltijos šalių „drifto“ čempionatuose, tad PRO lygos sportininkams joje išties yra, ką veikti.
 
Negana to, birželio 2-3 dienomis prie įprastos PRO lygos „drifterių“ rikiuotės prisijungia ir „Semi PRO“ lygos šonaslydininkai, kuriems „Uphill“ varžybos yra bene didžiausias sezono iššūkis. L. Ramoška atvirauja: varžybose laukiama 80-100 sportininkų desanto ir jau dabar žvelgiant į dalyvių sąrašą yra akivaizdu – bus stipru.
Keliauja per pusę Europos
 
Renginio organizatorius pasakoja, kad priežasčių, kodėl „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ verta pamatyti savo akimis, yra ne viena. Pirmiausia – žinomos pavardės.
 
„Andrius Vasiliauskas varžysis su nauju G serijos automobiliu, Benediktas Čirba, panašu, atvažiuos su nauju „Eurofighter“ BMW, Kęstutis Petronis taip pat turėtų susirinkti automobilį, o jis yra buvęs čempionas ir „Uphill“ laimėjęs su 3 l variklį turinčiu automobiliu“, – vardina L. Ramoška.

 
Dalyvių sąraše, pasakoja jis, ir Donatas Macpreikšas, kuris pagaliau galės važiuoti patikimai, mat komanda jam dovanų nupirko sekvencinę pavarų dėžę, kad nebebūtų gedimų.
 
„Yra ir Simas Kvietkauskas, kuris jau sugeba užlipti ant podiumo, atvažiuoja Nikolass Bertans, žinomas kaip NikNak’as, kuris yra vienas favoritų „drifto“ čempionate. Pagaliau į varžybas su naujai surinktu automobiliu turėtų išvažiuoti Aurimas Vaškelis. Galiausiai, turim Aurimą Narmontą, kuris specialiai šiam renginiui grįžta iš Didžiosios Britanijos ir atsiveža savo automobilį, kurį jam surinko Andrius Vasiliauskas. Paprasčiausiai smagu, kai dėl „Uphill“ žmonės keliauja per pusę Europos“, – sako L. Ramoška ir neslepia: – varžybų TOP8 turėtų būti labai geras.“
 
Parodys naujus „drifto“ kampus
 
Varžybų organizatorius pasakoja, kad vietoje tiesioginės transliacijos iš renginio, norisi sukurti kuo geresnę patirtį atvykusiems varžybų stebėti tiesiogiai ir parodyti jiems naujas šonaslydžio puses.

 
„Tad renginyje lauks ekranas ir jame bus matoma transliacija iš drono, kad išties matytume viską, ką tik įmanoma“, – dalinasi L. Ramoška.
 
Be to, sako jis, buvo išmoktos ir „Betsafe Drift Matsuri“ pamokos: tad renginio žiūrovus pasitiks gausesnės bilietų tikrintojų, apsaugos, maitintojų, parkingo prižiūrėtojų gretos.
 
„Apskritai, ruošiamės gerokai didesniam renginiui nei įprastai“, – kalba „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ organizatorius.
 
Dvi dienos „drifto“
 
„Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ truks dvi dienas.
 
Birželio 2-oji, penktadienis, bus skirtas „Semi PRO“ lygos sportininkams, kurie visą dieną „Nemuno žiedo“ trasoje treniruosis, turės kvalifikacinius važiavimus.

 
„Penktadienį vėlai vakare laukia ir laisva PRO lygos treniruotė, tad žiūrovai, atvažiavę į „Nemuno žiedą“ po darbo galės pamatyti visko po truputį“, – dalinasi L. Ramoška.
 
Šeštadienį, birželio 3-ąją, laukia ankstyva „Semi PRO“ lygos treniruotė ir tuomet prasidės PRO lygos sportininkų važiavimai: treniruotė, kvalifikacija ir varžybos.
 
VIDEO
Įdomiausi automobiliai

Ar elektromobilis pigiau nei benzininis?

Toliausiai nuvažiuojantys

Dujų atsiperkamumo skaičiavimas

Elektromobilių stotelių žemėlapis

Taršos mokesčio lentelė

Greičio matuoklių žemėlapis

BENDRAUKIME

NR.1 ATSILIEPIMŲ SVETAINĖ LIETUVOJE

104 000 lankytojų per mėnesį

Autoasas.lt įkurtas 2007 metais kaip atsiliepimų apie automobilius svetainė. Šiandien mes esame nemokamų skelbimų ir populiariausia atsiliepimų svetainė Lietuvoje turinti virš 3000 skelbimų, virš 7700 atsiliepimų apie automobilius bei virš 1850 automobilių anketų su techniniais duomenimis, aprašymais, foto, video ir kita informacija. Tikimės būti Jums naudingi ir linkime gero naršymo.
© Autoasas.lt 2007-2023

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk Goldforsoul.com CVkodas.lt