Markės
1481 iš 1562
Volkswagen Bora 1998 - 2005
Volkswagen Bora, 1998 - 2005
514Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.07% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)Viso įvertinimų: 14
3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.1)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 86% Ne 14%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Bora iš esmės yra Golf versija universalo arba sedano kėbulu. Šiaurės Amerikoje ir Pietų Afrikoje šis automobilis buvo gaminamas Jetta pavadinimu. Nors automobilis tapo trumpesnis negu trečios kartos, tačiau tarpuašis truputį pailgėjo. Pakaba išliko sena, tačiau buvo suminkštinta, kad būtų užtikrintas komfortiškesnis važiavimas, nors už tai automobilis susilaukė kritikos. Susidūrimo testuose ketvirtos kartos Bora/Jetta gavo labai gerus įvertinimus. Automobilis gavo penkias iš penkių žvaigždučių už vairuotojo ir keleivio apsaugą esant 56 km/h priešakiniam smūgiui. Šoninio smūgio atveju (62 km/h greičiu) Bora buvo įvertinta keturiomis iš penkių žvaigždučių vairuotojo ir galinių keleivių vietoms. Kritikai paprastai gyrė Bora už patikimą elgesį kelyje, patogumą, praktiškumą, aukštą interjero kokybę, primenančią gerokai brangesnius modelius. Kiti recenzentai pažymi, kad automobilis nors patrauklus, tačiau yra šiek tiek per brangus pasirinkimas kompaktinių automobilių klasėje, be to užkliūdavo gan standžios sėdynės, ankštoka galinė sėdynė.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Patalpino: Hart | 2014-11-09
BORA 1.9 TDI 96 KW
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
pigus remontas, ekonomiška
kieta važiuoklė, žema, gale nėra vietos
Pagaminimo metai: 2002
Variklio darbinis tūris, l: 1,9
Kuro tipas: Dyzelinas
Pavarų dėžė: Mechaninė
Kėbulo tipas: Universalas
Bendras automobilio aprašas
Bora 1.9 TDI 96 kW kaip liaudis pasakytų su "dvejom raudonom". Pirkau parvarytą iš Prancuzijos, universalą su 6 pavarom. Rida buvo atsukta, tačiau pirkdamas pasijungiau prie kompiuterio ir padariau pilną diagnostiką, purkštukai buvo idealūs, jokių klaidų, bandomajame važiavime turbina įpūrinėjo taip pat gerai, teko paimti :). Mašina buvo žeminta, todėl buvo pliusas - labai prilipusi prie kelio, galima ištaisyti klaidas, išvengti neplanuotų situacijų, minusas - labai kieta, neatleisdavo duobių. Todėl teko sudėti originalias spyruokles, mašina pakilo, tačiau aišku, kad liko vis tiek kieta. Važiuoju Lietuvos keliais jau treti metai, labai labai geras dalykas 6 pavara, trasoje kuro sanaudos mažesnės, mašina važiuoja smagiau, mažesnės apsukos. 96 kW lepus variklis, jeigu pilti iš "kaimyno" dyzelį, tai geriau pusę to, pusę degalinėje. Purkštukai kainuoja. Aišku silpna viena - tai plaukiojantis smagratis, jis originalus pareina prie 250 - 300 tūkst. km. Keičiau smagratį, jeigu neieškant ir imant iš bet kur, tai naujas 1200 Lt, suradau naują už 950 Lt + darbas. Sachs smagračio nedėčiau, ten loterija, gali pradėti barškėti po 50 tūkstančių. Daugiau kaip ir nieko, važiuoklė kaip 2*2 nėra ten ką keisti, keli šarnyrai, sailenblokai ir viskas. Jeigu šarnyras laisvesnis, išimu, papresuoju ir vėl minu metus laiko. Jeigu reikia keisti, tai irgi centus kainuoja. Trumpai tariant geras darbinis arklys.
Variklis
Lepus variklis dėl lepiū purkštukų, reikėtų žiūrėti, kas pilama į baką. Purkštukai kainuoja.Turbina su kintama geometrija, o tai reiškia, kad ramiai važinėjant geometrija pradės strigti, dings trauka. Tačiau tai greitai tvarkoma, turbina išvaloma.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Pigus remontas.
Patarimai perkančiajam
Būtinai ieškoti su 6 pavaromis, trasoje labai geras reikalas. Siūlyčiau 96 kW, smagiau važiuoja, variklis praktiškai tas pats kaip su mažiau kW
Įvertink šį atsiliepimą (viso 23)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Volkswagen modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   LupoFox
    up!
  Maži   PoloPoloPoloPoloPolo
  Kompaktiniai GolfGolfGolfGolfGolfGolf
  VentoBoraJettaJettaJetta
  New BeetleBeetle
  Vidutiniai  PassatPassatPassatPassatPassatPassat
  Reprezentaciniai    Phaeton 
  Kupė Corrado  Scirocco 
  Keturduriai kupė    Passat CC 
    Arteon
  Roadsteriai    Eos 
  Mini krosoveriai     T-Cross
  Krosoveriai     T-Roc
  Dideli krosoveriai    TiguanTiguan
  Visureigiai    TouaregTouaregTouareg
  Dideli visureigiai     Atlas
  Pikapai    Amarok
  Mini vienatūriai    Golf PlusGolf Sportsvan
  Vienatūriai    TouranTouranTouran
  Dideli vienatūriai   SharanSharanSharan
  Daugiatiksliai   TransporterTransporterTransporter
  CaddyCaddyCaddy
  Komerciniai    Crafter
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai