Markės
1481 iš 1562
Volkswagen Bora 1998 - 2005
Volkswagen Bora, 1998 - 2005
514Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.07% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)Viso įvertinimų: 14
3% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)10% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.1)5% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
Ar rekomenduojuTaip 86% Ne 14%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Bora iš esmės yra Golf versija universalo arba sedano kėbulu. Šiaurės Amerikoje ir Pietų Afrikoje šis automobilis buvo gaminamas Jetta pavadinimu. Nors automobilis tapo trumpesnis negu trečios kartos, tačiau tarpuašis truputį pailgėjo. Pakaba išliko sena, tačiau buvo suminkštinta, kad būtų užtikrintas komfortiškesnis važiavimas, nors už tai automobilis susilaukė kritikos. Susidūrimo testuose ketvirtos kartos Bora/Jetta gavo labai gerus įvertinimus. Automobilis gavo penkias iš penkių žvaigždučių už vairuotojo ir keleivio apsaugą esant 56 km/h priešakiniam smūgiui. Šoninio smūgio atveju (62 km/h greičiu) Bora buvo įvertinta keturiomis iš penkių žvaigždučių vairuotojo ir galinių keleivių vietoms. Kritikai paprastai gyrė Bora už patikimą elgesį kelyje, patogumą, praktiškumą, aukštą interjero kokybę, primenančią gerokai brangesnius modelius. Kiti recenzentai pažymi, kad automobilis nors patrauklus, tačiau yra šiek tiek per brangus pasirinkimas kompaktinių automobilių klasėje, be to užkliūdavo gan standžios sėdynės, ankštoka galinė sėdynė.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Patalpino: Benas | 2011-09-20
VW Bora 1.6 74kw.
Mano vertinimas: Mano vertinimas Rekomenduoju:
Patikimumas Mano vertinimas automobilio patikimumui
Variklis Mano vertinimas automobilio varikliui
Interjero kokybė Mano vertinimas automobilio kokybei
Komfortas Mano vertinimas automobilio komfortui
Valdymas Mano vertinimas automobilio valdymui
Didžiausias pliusas, tai kad nereikia jokių investicijų papildomų į automobilį nei tau turbinos keist nei tepalų valyti nuo variklio, tikrai praktiškam žmogui būtų puikus pasirinkimas
Didelis minusas, tai gan palyginus didelės kuro sąnaudos misriu rėžimu. Mieste dujų 12l benzino apie 10-11l. Zinoma priklauso dar ir nuo vairuotojo, kadangi neesu kelyje stabdys, dėl to gali būti ir mažesnės sąnaudos, bet kaip 1,6 litro motorui perdideles
Bendras automobilio aprašas
Automobilis pirktas nuo tralo iš Italijos "parbėgęs". Iškart patraukė savo išvaizda, nes yra juodos spalvos su orginaliais, bet neprastais R16 ratais. Kas buvo puiku, kad pradėjus kalbėti su pardavėju paaiškėjo, jog tai Highline komplektacija, tuomet nuspręsta apžiūrėti dar įdėmiau. Po 30 minučių "graibymosi" pradėta derėtis ir nupirkta.
Variklis
Variklis 1,6 litro, 101AG 74kw, iki šimto apie 11 sekundžių, taigi mieste dažnai pavyksta iš vietos "pasiimti" ir žymiai galingesnius motorus turinčias mašinas, nes miesto režimu tikrai smagus ir greitas automobilis. Variklis dirba tyliai nesukelia jokio triukšmo, žinoma, jei spaudi, tada atsiranda nelabai malonus ausiai garsas, nes vis del to 1,6... Užmiestyje variklis šiek tiek "numiręs", dažnai trūksta galios lenkiant.
Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas
Su mašina jau pravažiuota 5000km, kol kas automobilio ekplotacija man kainavo - 0litu. Neskaitant zinoma pakeistu tepalų. Taip pat buvo įdėta dujinė įranga. Nei su važiuokle nei su varikliu bėdų nėra. Pirkta pries liepos mėnesį, todėl pasijuto nuvertėjimas, dingus rytų pirkėjams.
Patarimai perkančiajam
Perkant būtent šį variantą, ieškokite su dar nedaug mačiusiu varikliu, tuomet jis jums tarnaus ilgai ir nuobodžiai, nekišant pinigų. Atkreipkite dėmesį ar automobilis nebuvo muštas, nes tada pilda plastmasės. Ir jei aktualu žiemą, pažiūrėkit ar yra apsauga variklio apačioje, nes su žiburiu dėvėtos nerasit, o nauja turi kaina..
Įvertink šį atsiliepimą (viso 21)

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Volkswagen modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   LupoFox
    up!
  Maži   PoloPoloPoloPoloPolo
  Kompaktiniai GolfGolfGolfGolfGolfGolf
  VentoBoraJettaJettaJetta
  New BeetleBeetle
  Vidutiniai  PassatPassatPassatPassatPassatPassat
  Reprezentaciniai    Phaeton 
  Kupė Corrado  Scirocco 
  Keturduriai kupė    Passat CC 
    Arteon
  Roadsteriai    Eos 
  Mini krosoveriai     T-Cross
  Krosoveriai     T-Roc
  Dideli krosoveriai    TiguanTiguan
  Visureigiai    TouaregTouaregTouareg
  Dideli visureigiai     Atlas
  Pikapai    Amarok
  Mini vienatūriai    Golf PlusGolf Sportsvan
  Vienatūriai    TouranTouranTouran
  Dideli vienatūriai   SharanSharanSharan
  Daugiatiksliai   TransporterTransporterTransporter
  CaddyCaddyCaddy
  Komerciniai    Crafter
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai