Markės
856 iš 1532
Mercedes-Benz A klasė 2004 - 2012
Mercedes-Benz A klasė, 2004 - 2012
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.06% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)Viso įvertinimų: 2
6% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)9% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)5% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)21% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)4% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
Mercedes-Benz A yra subkompaktinės klasės automobilis gaminamas su trijų arba penkerių durų hečbeko kėbulais ir yra pats mažiausias Mercedes. Antros kartos automobilis nepristatė radikalių pokyčių, tai greičiau evoliucinis modelis. Priekyje į akis krenta nauji aštresnio dizaino žibintai, viduje daug elektroninių naujovių, o bagažo skyrius padidintas 15 procentų. Šis Mercedes kaip ir jo pirmtakas turi priešakinio smūgio jėgos sugėrimo sistemą pavadintą "sumuštiniu". Priešakinio smūgio atveju automobilio variklis ir greičių dėžė palenda po grindimis, o ne į keleivių saloną. Automobilis turi standartinę ESP elektroninę stabilumo sistemą, daugybę oro pagalvių (taip pat ir gale sėdintiems keleiviams), aktyvią galvos apsaugos sistemą ir kitas. Galingiausias A200 variantas turi turbo variklį su 193 AG (144 kW) galia ir 280 Nm sukimo momentu, galingiausias dyzelinis variantas A200 CDI turi 140 AG (104 kW) ir 300 Nm sukimo momentą.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2019-03-26
Mersedesas ir Afrikoje Mersedesas
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringumas, salono ergonomika, nedidelės kuro sanaudos, patikimumas.
Labai žema prošvaistė. Važinėti kaimo keliukais, žiemą ar laipioti per bortelius - nerekomenduoju. Aštri pakaba. Pakankamai stipriai krato.
Puikus miesto tipo automobiliukas. Deja, dėl lietuviško mentaliteto, atseit - moteriškas automobilis su labai brangiais priežiūros kaštais, todėl jis netapo LT populiarus. Automobilis ypač manevringas, lengvai valdomas, gerai stabdo, talpus, aukšta sėdėsena. Garažo sąlygomis remontas labai sudėtingas, o serviso sąlygomis ypač brangus. Tik dėka ORIGINALIŲ detalių ilgaamžiškumo, užsitikrinamas ne taip dažnas lankymasis pas meistrus. Pvz.: originalus sankabos komplektas (diskas, diskatorius ir išminamas guolis) kainuoja 783 Eur. pakeitimas autorizuotame servise - 520 Eur = 1303 Eurų... Tačiau turint galvoje, kad šis komplektas tarnauja 250 tks kilometrų, gal ir nėra taip baisu. Tiesa, neoriginalus sankabos smagratis kainuoja 520 Eurų, kurį galimai irgi tektų keisti... Iš viso, blogas sprendimas dėl variklio ir kitų agregatų išdėstymo. Generatorius, dirželis ir įtempėjas išdėstyti apačioje, šalia priekinio rato, todėl šis agregatas pakankamai kenčia nuo pertektinės drėgmės. Variklio aušinimas su senomis MB problemomis, labai ilgai šyla (kol variklis neišilęs, naudojamas perteklinis kuras). DPF sistema, veikia taip, kad kuros sanaudas išlaikyti nedidelėmis, pakankamai sudėtinga. Automobilio durų vyriai - tikras nesusipratimas, per laiką susidėvi ir pradeda strigti, ko pasekoje išlieka galimybė, ypač duris naudojant intensyviai, sulaužyti durų vyrių tvirtinimo vietą. Problema su variklio alyvos lygio davikliu. Tradiciškai jis pradeda strigti, tai yra be jokio pagrindo įsijungia čaižus tepalo variklyje trūkumo įspėjimas, kuriam pašalinti gali tekti pakloti - 200 Eurų (daviklis ir darbas). Probleminis indukcinis variklio užvedimo raktas. Pasitaiko atvejų, kad jis streikuoja, dažniausiai taip ir nepavyksta nustatyti priežasties, ar tai rakto ar spynelės ar el.dalies gedimas (raktelio gamyba ir parinkimas kainuoja - 350 Eurų). Perkant naudotą W169 kėbulo MB, verta pasverti ar įsigyjant sąlyginai pigų automobilį (2500 - 3500 Eurų) esate pasiruošę brangiam remontui, kuris, kai kuriais atvejais gali viršyti naudoto automobilio kainą.
Pilnas atsiliepimas...
Vairuotojas | 2015-02-25
Miesto auto
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Manevringumas, sedėjimas aukštai (geras matomumas), patogus parkavimasis
rūdys, garso izoliacija
Tinkamas vairavimui mieste. Geras manevringumas. Ypač patogus parkinantis ankštame kieme ir pan. Keliaujant užmiestyje pradeda nervint garso izoliacija. Minusai: baisingai rūdyja durelės Jai nevažiuoti pas oficialius aptarnautojus (suktoki veikėjai), tai dar gyventi galima.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Mercedes-Benz modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   A klasėA klasėA klasėA klasė
    CLA klasėCLA klasė
  Vidutiniai   C klasėC klasėC klasėC klasė
  Dideli E klasėE klasėE klasėE klasėE klasė
  Reprezentaciniai   S klasėS klasėS klasėS klasė
  Kupė   CL klasėCL klasėCL klasėS klasė Coupe
  CLK klasėCLK klasė 
   CLC klasė  
  Keturduriai kupė    CLS klasėCLS klasėCLS klasė
  Kabrioletai  SL klasėSL klasėSL klasėSL klasė
  Roadsteriai   SLK klasėSLK klasėSLK klasė
  Mini krosoveriai     GLA klasė
  Krosoveriai    GLK klasė GLB klasė
    GLE klasė Coupe
    GLC klasė
  Visureigiai   M klasėM klasėM klasėGLE klasė
  Dideli visureigiai  G klasėG klasė
   GL klasėGL klasė
  Pikapai     X klasė
  Mini vienatūriai    B klasėB klasėB klasė
  Vienatūriai    R klasė 
  Sportiniai     AMG GT
  Supercar    SLR McLarenSLS AMG 
  Daugiatiksliai    Vaneo  
   VianoV klasė
  Komerciniai   SprinterSprinterSprinter
  VitoVitoVito
    Citan
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai