Markės
566 iš 1579
Honda HR-V 2015 - dabar
Honda HR-V, 2015 - dabar
51Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas5.013% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)Viso įvertinimų: 1
9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.5)15% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)18% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)18% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)7% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Paketūras Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Patogiai sulankstomos galinės sėdynės
  • Erdvus salonas
  • Geresnė salono medžiagų kokybė
TRŪKUMAI
  • Blankus dizainas
  • Prasta garso izoliacija
"Viduje pastebimi įdomesni dizaino sprendimai – čia jaučiama erdvė, naudojamos minkštos medžiagos, chromo apvadai"
Pagaliau pasirodęs naujasis Honda HR-V nustebina mus nauju įvaizdžiu – buvęs savotiškas visureigio, hečbeko ir vienatūrio hibridas tapo visureigio ir kupė deriniu. Iš esmės tai yra gana logiškas sprendimas, nes HR-V konkuruos krosoverių rinkoje, kur yra svarbu stilius ir grožis. Kita vertus būten to stiliaus naujajam HR-V ir trūksta – automobilis atrodo labai jau neišskirtinai, o gausios kėbulo linijos atrodo dirbtinai sukurtos tam, kad pagyvinti nuobodų visureigio dizainą. Tačiau automobilis kaip privalumą turi legendinį Honda patikimumą, bei erdvų interjerą. Inžinieriai visureigio degalų baką sumontavo viduryje taip ženkliai padidindami bagažo skyriaus erdvę, kuri prilygsta aukštesnės klasės visureigiams. Viduje pastebimi įdomesni dizaino sprendimai – čia jaučiama erdvė, naudojamos minkštos medžiagos, chromo apvadai, bei įdomus keleivio oro ventiliavimo angų sprendimas. Prietaisų skydelio apšvietimo spalva keičiasi nuo baltos iki žalios priklausomai nuo kuro sunaudojimo efektyvumo. Visa tai sukuria jaunatvišką, personalizuotą aplinką. Honda HR-V komplektuojamas tiek su priekinių, tiek su visų varomųjų ratų sistemomis.
SKAITYTI DAUGIAU SUSKLEISTI
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 1
Andrius | 2017-01-17
Geras šeimininis automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Kokybiškas, gražus, patogus, gan ekonomiškas
Brangus servisas, nėra šildomo vairo
Visų pirmą tai naujas automobilis, todėl apie jį sakyti kažką daug negalima. Mes turime jį jau metus. Per tą laiką spėjome pakeisti vieną iš purkštukų, keitė pagal garantinį Nipon Auto. Minusas - kad Lietuvoje nėra normalių atstovybių,t.y. Vilniečiams ir Kauniečiams dar pasisekė, tačiau kitur Lietuvoje - tamsuma. O kadangi automobilis garantinis - mums tenka važinėti į Vilnių. Po pusės metų mašina perspėjo, kad laikas keisti alyvą, filtrus ir tt. Nipon padarė garantinę patikrą ir kitų detalių, kas, mano manymu, turėjo būti nemokama, bet jie už viską paėmė virš 200 Euro. Skausminga suma, nes net RAV4 tepalų pakeitimo procedūra mum kainuodavo per pus mažiau Toyotos centre. Kas gerai apie automobilį? Viskas ten gerai, gražus, patogus, kokybiškas salonas, viskas viduje touchscreen ir nepūliavo per didžiausius šalčius, važinėjo kaip bitutė, kai kiti negalėjo užsikurti. O mūsų Yaris benzininė irgi neužsikūrė, tad, sakyčiau, viskas su HRV idealu. Ko man trūksta (pas mus Elegance modelis) - šildomo vairo. Galėjo jį ir įtraukti į šią komplektaciją. Nelabai ką išmanau apie variklius, veikia, tyliai, gražiai, ir to gana. Brangus remontas, pasiruoškite pakloti pinigėlių. Tačiau jei perkate naują - jums nesvarbu, viskas padengta garantija. Tik tepalų keitimas bus nepigus. Pirkite naują. garantija yra geras dalykas. Tuo labiau jei gyvenate Vilniuje ar kaune.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Honda modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Kompaktiniai   CivicCivicCivicCivicCivicCivic
   Insight Insight
  Vidutiniai   AccordAccordAccordAccord 
  Reprezentaciniai LegendLegendLegendLegend 
  Kupė CRXDel Sol  CR-Z 
 PreludePreludePrelude  
  IntegraIntegraCivic 
  Roadsteriai   S2000 
  Mini krosoveriai   HR-V  HR-V
  Krosoveriai   CR-VCR-VCR-VCR-VCR-V
   Element 
   Pilot 
  Dideli krosoveriai    Crosstour 
  Pikapai    Ridgeline 
  Mini vienatūriai    JazzJazzJazz
  Vienatūriai   StreamStream 
   FR-V 
  Dideli vienatūriai   OdysseyOdysseyOdysseyOdysseyOdyssey
  Sportiniai  NSX  NSX
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite: +370 648 62992 | info@autoasas.lt

Avarinis.lt Automobile-data.com Carmaniac.co.uk CVkodas.lt