Markės
468 iš 1554
Ford Fiesta 2017 - dabar
Ford Fiesta, 2017 - dabarTOP 10
52Įvertinimas:Vidutinis automobilio įvertinimas4.517% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.7)Viso įvertinimų: 2
14% blogesnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.6)9% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.0)17% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.3)33% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.0)15% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (3.8)
Ar rekomenduojuTaip 100% Ne 0%
Nerijus Autoasas.lt Nuomonė
PRIVALUMAI
  • Smagus kelyje
  • Nebrangus išlaikyti
  • Gera saugumo įranga
TRŪKUMAI
  • Pigios medžiagos interjere
  • Ne toks praktiškas kaip konkurentai
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Filtruoti atsiliepimus:
        
Atsiliepimų: 2
2018-09-25
geras automobilis
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
išvaizda, ekonomika, nestandartinis interjeras, kaina
Ergonomikos klaidos: sedynės nepatogios, galvos atramos ir porankiai yra nenaudingi., Gale vietos tik vaikams ir moterims.
Aš turiu ir važinėju su Fiesta trend plius max. Tai mano antrasis automobilis po patikimo, bet sudaužyto "Ford Fussion". Automobilis buvo pasirinktas dėl puikios išvaizdos ir kainos / išpildymo santykio. Apskritai esu patenkintas, bet viską papaskasiu iš eilės: 1) labai nustebino, kad galima, įjungti / išjungti esc pagalbos sistemą kuri automatiškai stabdo. 2) Automatinio stabdymo sistema nereikėtų labai pasekliauti, bet keletą kartų tikrai padėjo. Ačiū, pažanga. 3) Apie saloną. Iš pradžių buvau nusiminęs dėl odinio vairo, jis atrodė, kad neodinis, tačiau ilgai vairuojant rankos neslidinėja, jausmas malonus. Po savaitės kažkas gale pradėjo girgždėti, bet po keletos dienų nustojo girgždėti. Apskritai, saloną vertinu 5 su minusu, nėra dėl ko prikibti, tačiau taip pat negalima pavadinti labai geru. Palyginti sus enuoju automobiliu - dangaus ir žemės. 4) Variklis. Tas pats, kaip ir Fussion, bet per daugiau nei 10 metų jį patobulino - jis yra patikimesnis, ekonomiškesnis, didesnės galimybės. Variklis yra geras, iš pradžių buvau labai patenkintas, dabar atrodo, kad norėčiau daugiau arklių. 5) Triukšmas. Kaip ir visose šios klasės automobiliuiuose. Tik šiek tiek geriau nei Fussion, su kuria aš vis lyginu. Girdėti variklio garsas prie aukštų apsukų, ratų triukšmas. 6) "Ford Sync". Žinoma, ne siri, bet tai visai smagi funkcija. Labai patogu - kalbėti telefonu (kalbi į lubas ir varuoji sau, nieks neblaško, patogus balso komandų rinkinys. Bandžiau navigaciją: visai nebloga, laiku parodo ir balsas pasako posukius, bet po pusmečio, panašu, kad paseno žemėlapiai, Pradėjo vesti neegzistuojančiais keliais. Atnaujinti nebandžiau, bet tikiuosi, kad salone nemokamai atnaujins. 7) Oro kondicionierius. Turiu vienos zonos klimato kontrolę. Veikia gerai. Tačiau oro kanalų gale nėra, keleiviams belieka prakaituoti. Kišenių labai netuština kuro sąnaudos 7,0 vienam šimtui mišriam važinėjimui.
Pilnas atsiliepimas...
2018-01-19
Kolka viskas super
Mano vertinimas:  Mano vertinimas Rekomenduoju:  
Valdymas, Interjaras, Multimedia, Stabdymas ( teko isbandyt extemliai stabdyt ant maximum - 120km/h greitkelyje nenunese y sona ;) ), pavaru deze dirbas kaip bite na malonumas tikrai ka be pasakysi.
Bent man tai kolkas nera
Nusipirkau sia masina uk vazinet y darba praeita menesi. Na varuojasi tai tikrai smagiai. Tikrai taupi masina 1.0 ecoboost. Didziulis suolis kury padare ford sioje masinoje sakyciau vidaus dizainas ir apdaila, nieko panasaus y praeitus modelius. Fordas zenge sakyciau tikrai auksciau kas susiije su apdaila ir panasiai. Jausmas lyg sedetum Naujame ww golf. Na pavazinesim 3 metus kokius bus matyt kaip su mehanika :) Beja pavaru deze dirbas maloniai ne tas zodis nesinori is masinos islipt:) Imkit 1.0 ecoboost per akis usteks is malonumas varuot.
Pilnas atsiliepimas...
 

Klausimai apie šį automobilį

Turite klausimų apie šį automobilį? Klauskite mūsų lankytojų:
Ford modelių gama
Klasė 1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji
789012345678901234567890123456789
  Mini   KaKaKa
   Sport Ka 
  Maži   FiestaFiestaFiestaFiesta
  Kompaktiniai   FocusFocusFocusFocus
   FusionFusion 
  Vidutiniai   MondeoMondeoMondeoMondeo
  Dideli   Scorpio   
   Taurus
  Kupė  ProbeProbeCougar  
  MustangMustangMustang
  Puma  
  Kabrioletai    Thunderbird  
   Street Ka  
  Mini krosoveriai     EcoSport
    Puma
  Krosoveriai    EdgeEdge
   KugaKugaKuga
  Dideli krosoveriai    Flex 
  Visureigiai    ExplorerExplorer
  Dideli visureigiai   Excursion  
   ExpeditionExpeditionExpedition
  Pikapai    F150F150F150
  Dideli pikapai    Super DutySuper DutySuper Duty
  Mini vienatūriai     B-MAX 
  Vienatūriai    Focus C-MAXC-MAX
  Dideli vienatūriai   GalaxyGalaxyGalaxy 
  Windstar  
   S-MAXS-MAX
  Sportiniai    GT  GT
  Daugiatiksliai    Tourneo ConnectTransit Connect
    Transit Courier
  Komerciniai   TransitTransitTransit
    Transit Custom
  789012345678901234567890123456789
1980 - ieji1990 - ieji2000 - ieji2010 - ieji

VIDEO

Išskirtiniai automobiliai